תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

שיטות לבחירת חברת קידום אתרים

מספר שיטות לבחירת חברת קידום אתרים | שאל את השאלות הנכונות | עשה שעורי בית ועוד

חברת קידום אתרים בגוגל – אז בואו נתחיל בכך שהכי חשוב כמו בכל דבר להתחיל בחיפושים ולסמוך בעיקר על האינסטינקט שלכם כמדובר בחירת חברת הקידום שלכם (אלה אם יש לכם את הניסיון הדרוש לכך). אך במאמר זה נספר לכם על מספר שיטות לבחירת חברת קידום אתרים בגוגל, נתחיל מבראשית, בראשית עליכם לבנות אתר על מנת שתוכלו לקדם אותו. כל חברת אתרים שתפנו אליה תבחר את הפלטפורמה שהיא אוהבת אך יש פלטפורמה אחת המיועדת לכל מקדמי האתרים, אשר אם תגידו אותה כנראה שכל הדלתות יפתחו, האדמה תרעד משמחה והמקדם שמולכם יפזז, יזרוק קונפטי באוויר וירכון על ארבע לשם הפלטפורמה, אכן מדובר בפלטפורמת wordpress, לא ניכנס לכאן ונחדד למה וכמה, אלה רק נאמר שאם חברת הקידום שלכם תשמע שבניתם את האתר ב wordpress והיא אינה שמחה או לא מתלהבת מכך אז תעברו לחברת הקידום הבא.

עדיין בבניית האתר, או בפלטפורמה עסקינן

בואו נצא מתוך נקודת הנחה שהאתר שלכם נבנה על פלטפורמה חינמית כלשהי, מכירים את הפתגם החינם עולה ביוקר, ווכן התשובה שלנו היא שצריך לבחון את הנושא לעומק, יש פלטפורמות חינמיות ממש טובות, יש כאלו המתיימרות להיות טובות ויש את אלו שחוקי המשחק של גוגל לא ממש מעניין אותם. אז כשאתם אומרים לחברת קידום אתרים שלכם שיש לכם פלטפורמה X, אנא מכם..תעשו שעורי בית קצת, תבחנו את הנושא בגוגל, תקראו מאמרים, כי אם תשמעו ממקדם האתרים שלכם שטויות במיץ ישר תדעו שעליכם לנוס במהירות.

קידום אתרים בגוגל עולה תשלום לא קטן, לכן מקדם אתרים טוב ידע לתמרן את העסקה לכך שאם אין לכם פלטפורמה טובה ליצור לכם אחד כזו, לפעמים בעלות אפסית ואילו לפעמים בעלות רגילה, כל זאת תלוי במקרה, בעסקה וברצון הטוב שלו לפתח ולעצב לכם אתר מחדש, הדבר כרוך בעבודה רבה, כגון עיצוב מחדש, פיתוח וייתכן שיהיה צורך לבצע מספר הפניות 301 על מנת שאת הדפים שכבר קודמו גוגל יידע איפה הם וישאיר לכם את הקרדיט לכך.

על מנת לבחון לפורטרות את חברת קידום אתרים בגוגל שלכם, תשאלו שאלות כגון,

תשאלו שאלו על מנת ללמוד את התפיסה ואת האסטרטגיה של מקדם האתרים לגבי האתר שלכם, על מנת לעשות זאת נכון תשאלו,

  • כמה זמן אתה עוסק בתחום?
  • תוכל למנות מספר דוגמאות של קידום שביצעת?
  • האתר שלי נבנה ב wix, מה דעתך על כך?
  • האתר שלי נבנה ב wordpress, אמרו לי שזו פלטפורמה לא מומלצת מה דעתך?
  • אני רוצה לקדם את הביטוי הלוואה והלוואות בלבד, כמה זמן תוכל להביא אותי למקום ראשון?
  • מה זה פינגווין?

טוב, קצת התפלספנו עם השאלות, אך זה מכוון, בואו נראה מה שאלתם ומה ענו לכם בחברת קידום אתרים בגוגל איתם נפגשתם,

לשאלה: כמה זמן אתה עוסק בתחום, התשובה חודש/חצי שנה אינה מקובלת, בהכרח אם אין לו ניסיון בחברות קידום אחרות. לכן אם ענה עד חצי שנה כנראה שגם לא תהיה לו תשובה עם מספר דוגמאות של קידום שביצע (השאלה הבאה אחריה), ועל כן אין לו ניסיון טוב בשיווק ויכולת להניע לפעולה את הגולשים, כי בתחום הזה צריך ניסיון, ניסיון וניסיון. מיותר לציין שאם מדובר במקדם אתרים עם ניסיון של מעל ל 3 שנים זהו אור ירוק מבחינתכם וניתן לעבור לשאלה הבא.

טיפ נוסף: על מנת לא לבזבז זמן מיותר בעיקר לכם וגם למקדם או לחברת הקידום, נסו לפני הפגישה להבין מי הוא ומה הוא, אולי לשאול חלק מהשאלות עדיים בטלפון ולהשאיר את החשובות על מנת לשאול אותם פנים מול פנים

לשאלה: תוכל למנות מספר דוגמאות של קידום שביצעת? תבקשו דוגמאות בנושאים קשים לקידום, אולי מילות גנריות יוכיחו שמדובר בחברה עם תוצאות, אך עם זאת אל תצפו שלכולם יהיו דוגמאות של ביטויים שקידמו כגון "אופניים", "נעליים","ספות", "הלוואות" וכד', אלה יותר כגון "אופניים חשמליים" (דוגמה לביטויים סופר קשה לקידום עם מתחרים רבים), ביטויי כגון "אופניים חשמליים בראשון לציון" גם תהיה קשה ויהיו עליה מתחרים רבים ועם זאת יחס ההמרה בביטויי זה יהיה הרבה יותר גבוה מהביטוי "אופניים" או "אופניים חשמליים". לסיכום, גם חברה שתיתן לכם ביטויים כגון "ספות נוער ברחובות" או "חנות אופני שיכוך" תהיה הקרדיט על מה שהגיעה ולתוצאותיה, אין לזלזל בכך בכלל. אגב דוגמא קטנה עלינו, אנו מקדמים את הביטוי קידום אתרים בצפון, בחודש ימים הגענו לעמוד הראשון, זה בהחלט אומר עלינו משהו, מדובר בתחום תחרותי אולי הכי תחרותי שהוא קידום אתרים ואילו התוצאה הגיעה מהר וכנראה רק תשתפר עם הזמן.

מאמרים שעשויים לעניין אתכם:

חברת קידום אתרים בגוגל

לשאלה: האתר שלי נבנה ב wix, מה דעתך? אנו אישית נותנים את התשובה הבאה, ל wix יש את הרצון והחזון להיות קריאים בגוגל בצורה טובה, יש להם גם את היכולת, יש להם פלטפורמה רצינית ומקצועית, אבל לצערי היא לא שם, הפלטפורמה הכל כך זולה, טובה ומקצועית הזו לא מצליחה להיות על המפה, לא נוחה לתפעול ברמת ה SEO ואינה ידידותית ברמת הקוד שלה, לכן אנו מעדיפים לבנות לך אתר חדש בחינם ולא להתעסק עם הפלטפורמה, כמובן שאנו תולים זאת בעסקת קידום חודשית למשך שנה בתקציב X שנקבע ונסכים עליו מראש. ישנם הרבה חברות שלא חושבות כמונו וזה בסדר גמור בנושא זה. אך אנו בהכרח חושבים שמקצועית יותר תהיה החברה שתנסה להניע אתכם לכיוון אתר wordpress ולא wix.

לשאלה: האתר שלי נבנה ב wordpress, אמרו לי שזו פלטפורמה לא מומלצת מה דעתך? השאלה מכוונת ומכשילה, אם הוא יגיד לכם בגיחוך, "מי אמר לכם דבר כזה" ויתחיל להגיד שמי שאמר את זה מבלי לפגוע כנראה שלא יודע לקדם אתרים בגוגל, הוא צודק! רוב רובם של האתרים המצליחים בעולם הקידום בגוגל הוא אתרי wordpess ואין היגיון במשפט שנאמר וששאלת את חברת קידום אתרים בגוגל אשר עומדת מולך. אך אם קיבלת תשובה חיובית, כנראה שאתה לא עומד מול חברת קידום אתרים רצינית או לפחות שאינה מעוניינת לקדם את האתר שלך אלה רק להוציא ממך תשלומים נוספים לבניית אתר חדש.

לשאלה: אני רוצה לקדם את הביטוי הלוואה והלוואות בלבד, כמה זמן תוכל להביא אותי למקום ראשון? ראשית זו בקשה מוגזמת מאוד!!! שנית חובת ההוכחה של המקצועיות היא על חברת קידום האתר שלך, לכן הם היו אמורים לומר שטעות היא באסטרטגיה ובבקשה שלך. לא יהיה נכון לקדם את האתר רק על הביטויים הללו, היות ו-א' "גוגל" רוצה לראות ולחוש את האתר בצורה מסוימת והם לא יכולים לשנות את פני המשחק. גוגל מעדיף לראות דפי תוכן שקשורים לתחום "ההלוואות" ונושקים מכל הזוויות ואילו הקידום של ביטויי זנב ארוך יהיה נכון יותר, לכן חשוב שנבין שאת הקידום והאסטרטגיה רצוי שתתנו לחברת קידום האתרים, תנו להם קרדיט לעשות מה שנכון, תגדירו יעדים כגון להגיע עם ביטויי הלוואות לעמוד ראשון, אך אל תצפו שבשנה הראשונה תגיעו לעמוד ראשון עם הביטוי, הדבר לוקח זמן, אתה צריך להוכיח לגוגל שאכן אתה רשאי לקבל את הזכות להיות עמוד ראשון בביטויי מחופש מעין זה. מלבד זאת חשוב לדעת, ביטוי זנב ארוך בהכרח יכול להביא לכם תנועה יותר רלוונטית, תוסיפו לכך שהביטוי יגיע בזמן קצר יותר ובקלות. מעבר לכך יש את הביטויים הלוקליים שטרם דיברנו עליהם אך הם מאוד רלוונטיים לתחומים קשים בעיקר.

 לשאלה: מה זה פינגווין? אם תקבלו תשובה מחברת קידום אתרים בגוגל כמו החיה הזו מאנטרקטיקה, קחו את הרגליים שלכם ולכו לדרכיכם, נוסו כל עוד נפשכם בכם! עכשיו ברצינות, מדובר אפקט מאוד אגרסיבי שנקרה Google Penguin (ראו ערך בויקי), האפקט הזה גרם לחברות קידום אתרים בגוגל לקרוס, עקב הגזמה בקישורים פנימיים עם מילת אנקור של מילת המפתח אותם הם קידומו, כמו כן הכמות של הקישורים הייתה מוגזמת מאוד וגרמה לאתרי המקדמים ליפול במיקומים שלהם, ממקומות ראשונית למקומות שאינם נראו בגוגל, כמעין הענשה לכך שעשו קידום בצורה אגרסיבית.

Save

Save

Save

Save

Save

דף נחיתה
wordpress

תכנון וביצוע דף נחיתה

תכנון וביצוע דף נחיתה – כמה חזרות, תכנון וסובלנות היו צריכים ב NASA על מנת שנגיע לרגע הזה שניל ארמסטרונג יגשים את החלום של כולנו

עיצוב ופיתוח של דף נחיתה
בלוג

עיצוב ופיתוח של דף נחיתה

דפי נחיתה הם הדרך שלכם לתקשר עם הלקוחות שלכם מדי פעם, כאשר יש לכם משהו חדש לומר להם וללקוחות חדשים שאינם מנויים בהכרח על רשימת…

אסטרטגיה שיווקית לעסק
אורח

אסטרטגיה שיווקית – למי זה מתאים?

הכותב הינו מומחה לאסטרטגיית תוכן (סטוריטלינג) ואסטרטגיה שיווקית, בעל סוכנות התוכן והדיגיטל Storyline www.storyline.co.il ברחוב הראשי של העיר שלי יש מינימרקט משפחתי, שקיים כבר יותר