תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

ניהול מוניטין באינטרנט

ניהול מוניטין באינטרנט לעסקים ועצמאיים – ניהול מוניטין חשוב לכולם. כאשר מדובר בעסק, חברה, מיזם או כל מטרה אחרת המוניטין חשוב שבעתיים . אם בעבר המוניטין השתבש לו בעקבות רכילות מפה לאוזן, אזיי שהיום לא צריך פיות מדברות ואוזניים שומעות. מספיקה תגובה אחת, מאמר או כל ביקורת כזו ואף שלילית יותר כדי לגרום נזק למוניטין של בעל המקצוע, החברה , אדם פרטי וכדומה ברזי הרשת.

אז איך ממדרים את התגובות‏ והתוצאות‏ המביכות?!

מידי יום מיליונים מגגלים את עצמם. קוראים לזה 'אגו סרפינג': לחפש את עצמך בגוגל כדי לראות מה כתבו עלייך. תוצאות החיפוש לא תמיד יהיו מחמיאות. לפיכך, התיקון לכך נעוץ בדבר הבא:

ע"י דיבור חיובי

ניהול מוניטין ברשת (ORM, Online Reputation Management) עושה שימוש במגוון רחב של פעילות שיווקית ופרסום ברשת האינטרנט. כאשר החלק הדומיננטי נעוץ בקידום אורגני ממוקד יותר.  בתוך כך, שיווק ודיבור חיובי ברשתות החברתיות. פעולות אלו גורמות לבנות מוניטין טהור יותר ודימוי חיובי יותר על החברה, העסק או אפילו אנשים פרטיים.

התערבות במקרה של שיח שלילי ברשת לגבי המותג, או כתהליך יח"צ חיובי שוטף העוזר למצב את המותג באופן חיובי מול הקהל הנחשף למידע על המותג ברשת.

כדי לשפץ את האני הווירטואלי של העסק, ניקיון תוצאות לא מחמיאות או תגובות בחזרה,

בפורומים /בלוגים/ רשתות חברתיות וכדומה  הוא תנאי הכרחי וראשוני לביסוס השם והמוניטין. כשיקלידו את שמך באינטרנט תיראה כפי שאתה רוצה להיראות.

העלמה לחלוטין של תוצאות שליליות, הוא עניין בעייתי: "אי אפשר להעלים שום דבר מהרשת, אבל אם יש שתי תוצאות שלא "מתים" עליהן, אפשר ליצור תוכן אחר, להפיץ תוכן חיובי  שדוחק למטה ואחורנית בתוצאות החיפוש  את התוצאות הנגטיביות באופן עקבי, התוכן גורם  לשיח חיובי, לשינוי תדמיתי  ושינוי אופיו של השיח.

מוניטין נגטיבי בולט

דוגמא לניהול מוניטין שלילי בולט וכזה שממאן לרדת מתוצאות החיפוש האורגניות הראשונות בגוגל ובכלל במנועי החיפוש, הנו של "מכללת נס". כאשר מקלידים את מילת החיפוש התוצאה הראשונה שעולה היא דווקא תוצאה גרועה, מבישה וכזו שעושה נזק תדמיתי עצום למכללה .

התוצאה -1  : " נפגעי מכללת נס". – כלומר : כל מי שחושב לדלות מידע רגע לפני הרשמה , נתקל בתוצאה ראשונה ועגומה – דבר המשפיע באופן דרמטי על ההחלטה שלו, אם כדאי לו להירשם ללימודים במכללה. אילולא השכילה מכללת נס לבחור בניהול המוניטין שלה, בגלל מספר קטן של מאוכזבים, מה שקיים כמעט בכל עסק דומה וכדומה, הייתה לבטח יוצרת מעגל לקוחות רחב יותר ובתוך כך אף משפרת את המוניטין שלה באינטרנט.

מכללת נס

תהליך ‏ניהול מוניטין נכון וההתערבות

מתחת או מעל כול תגובה אשר משחירה את העסק, בעל המקצוע, החברה ועוד,  יוצרים תוכן חיובי תגובה פוזיטיבית שתפקידה להחמיא ובעיקר לשכנע את הגולשים אחרת. משום שמרבית הגולשים /אנשים נוטים להתייחס לתגובות טובות יותר ומעדיפים לקרוא תכנים גם אם הם קצרים המאופיינים בקורטוב חיובי. כך יוצרים תיקון למוניטין ומנהלים אותו נכון וחיובי.

תהליך ההתערבות נעשה במקומות רלוונטיים לסוגיית בעל המקצוע, החברה וכדומה. בכול תגובה ניצור לא רק סופרלטיבים חיוביים, אלא נדבר באופן מקצועי אודות עשייתו של בעל המקצוע, על מנת להפגין מקצועיות וסקרנות יתרה של הגולשים הנתקלים בה.

כמו כן, חלק מהתהליך ניהול מוניטין וחשוב לא פחות הוא הפקת דו"ח מרוכז של תהליך תיקון המוניטין הן לצורך מעקב והן להמשכיות ויטאלית של השיח. במילים מקצועיות יותר קוראים לזה גם בגדול וגם בקטן – reversing bad seo דוחקים את תוצאות ה"קידום" הרע / המוניטין השלילי אחורנית במנועי החיפוש.

Save

Save

Save

Save

Save

Save

מיתוג חברת poker resort
מיתוג עסקי

מיתוג חברת poker resort

מיתוג חברת poker resort מיתוג חברת poker resort – חברת poker resort פנתה אלינו לקבלת מענה למיתוג וניהול קמפיינים במטרה ליצור לידים של גולשים המעוניינים

קידום אתרי וויקס - www.galyam-studio.co.il
SEO

קידום אתרי וויקס

קידום אתרי וויקס עם מערכות ניהול תוכן של wix, בניית אתרי אינטרנט נעשית במגוון דרכים, שיטות, שפות תכנות ומערכות ניהול תוכן שונות. לא רבים יודעים,