תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

מיתוג עסקים קטנים

מיתוג עסקים קטנים – כמעט בכל תחום יש היום בתי עסק רבים המספקים שירותים ומוצרים ועסקים אלה נלחמים על ליבם של הלקוחות. מיתוג עסקים קטנים הוא מרכיב קריטי בהצלחה שלכם להתבלט על פני המתחרים שלכם, לסחוף אחריכם את הלקוחות שלכם (ושל המתחרים שלכם) ולהצמיח את העסק שלכם בצורה בריאה ונכונה. מיתוג לעסק שלכם, במיוחד לעסק קטן, הוא קריטי ולכן אין להקל בו ראש או על בחירת חברת הפרסום שתבצע אתכם את האפיון והכנת הקונספט המיתוגי של החברה.

החשיבות של מיתוג לעסקים קטנים

יש הרבה גבינות וקוטג'ים על המדפים בסופר אבל סביר להניח שהגבינות הכי נמכרת הן אלה של תנובה. הסיבה לכך היא המיתוג המוצלח שלהם כבר לאורך עשרות שנים. הם מייצרים מוצרים שהם רוצים להגדיר אותם כחובה בכל בית ישראלי. החיבור של מוצרי החלב שלהם לאורח החיים היומיומי שלנו והשיוך לבית שלנו ולמדינה בה אנו חיים – מחבר את האנשים חזק את המותג, גם אם זה רק בתודעה ועל כן יותר קל ונעים להם לרכוש את המוצר.

כמובן שגם לאיכות המוצר יש משמעות לשביעות רצון הלקוחות ולכך שהם ימשיכו לקנות אבל איי – גם אם הגבינה נטעמת לכם אותו דבר כמו גבינות אחרות – סביר להניח שתרכשו את הגבינה הזו עם הציור של הבית עליה. אז נכון, תנובה היא חברה גדולה ולא עסק קטן, אולם בעסקים קטנים החשיבות של המיתוג הולכת ועולה.

אין לכם כמות עצומה של לקוחות וגם לא עשרות עובדים במשרד (אחרת לא הייתם עסק קטן) ועל כן כדי להתקדם, להתפרנס ולעזור לעסק לצמוח – צריך קונספט ייחודי ומיוחד משלכם.

יצירת קונספט ייחודי לעסק שלכם עם חברת גל ים סטודיו

  • שלב 1 – קודם כל נבנה אפיון של העסק וכל מה שקשור אליו: מוצרים, קהל יעד, בלי העסק, חזון, מסרים שרוצים להעביר וכו'.
  • שלב 2 – נחקור את המתחרים בתחום שלכם. נבדוק כיצד הם מנסים להתבלט על פני עסקים אחרים בתחום, באילו צבעים הם משתמשים לעיצובים שלהם, מהי רמת האתרים שלהם, היכן הם משקיעים בפרסום שלהם ועוד.
  • שלב 3 – הצוות המקצועי שלנו יבצע סיעור מוחות ויכין אסטרטגיה אפשרית לקונספט ייחודי לעסק.
  • שלב 4 – שיתוף הלקוח ברעיונות. סגירה על קונספט לעסק ותכנון כיצד להמיר את הקונספט לעיצובים חזותיים.
  • שלב 5 – בשלב הזה נבצע את עבודות העיצוב, החל מבניית לוגו לעסק דרך עיצובים שונים להם העסק זקוק. הכול כמובן בהתאם לקונספט המיתוגי שנקבע.

עיצוב לוגו לעסק קטן:

מיתוג עסקים קטנים בילוי של שירותי עיצוב גרפי מקצועי, בשלב שלאחר האפיון ויצירת הקונספט, נעבור לשלב עיצוב הלוגו של העסק. נגדיר האם הלקוח צריך עיצוב לוגו יוקרתי, לדוגמא כפי שנהוג בתחום עריכת דין רואה חשבון, נדל"ן ועוד… בניית מיתוג נכון לעסק קטן צריכה להעביר מסר, רגש ולצרוב משהו טוב בזיכרון של הקהל שלכם. על ידי כך הם יראו את הלוגו שלכם ויזכרו את המסרים שלכם ודברים שקשורים אליכם. הם יראו אייקון, תמונה או משפט כלשהו שמתחבר אל החברה שלכם ומייצג אתכם וישר יחשבו עליכם.

עבודת מיתוג טובה היא כזו שמטמיע את הזיכרונות האלה בלקוחות שלכם. בניית לוגו לעסק היא לא עיצוב פשוט או בחירה של לוגו קיים ב-50 שח ולרשום מתחת את שם העסק. גם עסק קטן צריך לוגו מנצח. זה מה שמבדיל אתכם מעסקים אחרים בתחום שלכם.

אילו שירותי עיצוב נוספים מסייעים למיתוג של עסק קטן?

מלבד עיצוב הלוגו כמובן שיש דברים נוספים שאתם רוצים לדאוג להם:

באנרים, קאבר לפייסבוק, מודעות מעוצבות לקמפיינים ממומנים ולרשתות החברתיות, עיצובים לערוץ היוטיוב שלכם אם יש כזה, עיצוב כרטיס ביקור, מעטפות, מחברות, ספלי קפה לעובדים במשרד ועוד. כל דבר יכול להיות חלק מהמיתוג שלכם ומהמסר שאתם רוצים להעביר.

עיצוב אתרים
wordpress

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים – אנחנו כאן בגל ים סטודיו עוסקים בעיצוב UI לאתרי תדמית, חנויות אינטרנט וקטלוגים. החל מהקמה ושיווק של אתרים בפלטפורמות אינטרנט מגוונות. במהלך

מיתוג חברת poker resort
מיתוג עסקי

מיתוג חברת poker resort

מיתוג חברת poker resort מיתוג חברת poker resort – חברת poker resort פנתה אלינו לקבלת מענה למיתוג וניהול קמפיינים במטרה ליצור לידים של גולשים המעוניינים

יועץ קידום אתרים
SEO

מי צריך יועץ קידום אתרים?

מי צריך יועץ קידום אתרים? כל בעל עסק משקיע בבניית אתר לעסק שלו כשהמטרה העיקרית היום היא שהאתר יביא יותר לקוחות יגרום ליותר מתעניינים להגיע