תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

מה זה SEO?

נתחיל בכך ש SEO הן ראשי תיבות של Search Engine Optimization, התרגום למושג הזה בעברית הוא אופטימיזציה למנועי חיפוש, הכוונה היא להביא לתוצאות הטובות ביותר במנועי החיפוש. 

תהליך האופטימיזציה הוא תהליך מתמשך ואינסופי, שכן תמיד ניתן לשפר ולחדד לתקן ולמקסם את האתר שלכם.

זהו תהליך הכרחי וחשוב מאוד על מנת שהאתר של העסק שלכם יופיע בקדמת הבמה של אתרי החיפוש.

ממש כמו בהרכבת פאזל, כל חלק הוא חשוב על מנת להביא לתמונה השלמה, כך גם קידום אתרים SEO הוא תהליך המורכב מכמה שלבים חשובים שלא ניתן לדלג או לפספס אף אחד מהם.

השלב הראשון עליו מתבסס כל הקידום אתרים הוא חיפוש מילות מפתח נכונות ומדויקות למציאת העסק שלכם.

על מנת למצוא את המלים הנכונות משתמשים בכלי מילות המפתח של גוגל (זה אינו הכלי היחיד אבל בהחלט השימושי ביותר).

מחפשים מילות מפתח לפי הנושא ותוצאות החיפוש מראות בטבלה כמה חיפושים בממוצע היו לאותם מילים או ביטויים בחודש.

השלב השני אופטימיזציה, הכוונה היא לשפר את האתר שלכם כל הזמן ולדאוג שיהיה מעודכן.

זו פעילות שוטפת שהאתר שלכם צריך על מנת שיהיה תמיד בעמודים הראשונים בחיפוש בגוגל.

גוגל מעריכה מאוד תוכן איכותי, תמיד ניתן להוסיף עוד תכנים לאתר שלכם ו"לשפץ" את התכנים הקיימים.

כאן תוכלו לקבל מידע נרחב בנושא מה זה SEO?

אנחנו נמצאים בעולם מאוד תחרותי והתחרות הגדולה מכל היום מתקיימת באתרי האינטרנט ולכן שיפור האתר שלכם אל מול המתחרים רק יביא אתכם להיות טובים יותר ויקפיץ אתכם גבוה יותר ברשימה.

השלב השלישי קישורים חיצוניים, חשיפת האתר שלכם באמצעות קישור באתרים אחרים רלוונטיים לאתר שלכם. זה בעצם מה שהיה פעם "המלצת חבר" היום זה בקישורים באתרים שבעצם נותנים את הסכמתם לשתף קישור של האתר שלכם אצלם. גוגל מייחסת חשיבות רבה לקישורים חיצוניים מה שמיטיב עם דירוג האתר שלכם מולה.

השלב האחרון הוא מעקב. זהו שלב חשוב וקריטי על מנת לשמור על דופק יציב לאתרכם. בשלב הזה צריך לבדוק המרות, לשפר המרות במידה ויש צורך, להוסיף קישורים חיצוניים, לשפר כתבות תוכן ולהוסיף מידע חדש ורלוונטי. השלב הזה הוא פעילות רצופה ומתמשכת ויש לעקוב אחריה, זה לא שלב של "שגר ושכח" ומצריך מעקב רציף.  קידום אתרים SEO עם גל ים סטודיו בהחלט מההחלטות הטובות שתעשו עבור העסק שלכם. עם ניסיון וידע רב בתחום אתם משאירים את קידום העסק שלכם בידיים טובות ובטוחות.

למה קידום אתרים SEO טוב לעסק שלכם?

על מנת לשמור על רייטינג גבוה ויציב לאתר שלכם עליכם לשמור על האתר פעיל  ונושם. בגוגל מעריכים מאוד אקטואליה וזמן אמת לכן קידום אתרים SEO היא תוספת הכרחית ומשתלמת לעסק שלכם. גם אם בחרתם בפרסום ממומן על מנת להביא לתוצאות הטובות ביותר לטווח הארוך יש לשלב בין השניים. בנוסף, בקידום אורגני אתם מכוונים לקהל יעד מדויק המאפשר לכם להגיע לאנשים הנכונים שמעוניינים בשירות או במוצר שלכם מבלי "פזילות" לצדדים וחוסר מיקוד.

על מנת להצליח לעמוד בכל המשימות בהצלחה וכדי להביא את האתר שלכם לחזית התחרות ולא להישאר מאחור תוכלו להטיל את המשימה לאנשי מקצוע, לאלו שמבינים את חשיבות הקידום האורגני בגוגל ויודעים איך לגרום לאתר שלכם לשמור על דופק יציב ופעיל, גל ים סטודיו מתמחים בקידום אתרים אורגני העבירו את המשימה של קידום אתרכם למומחים ואתם תתפנו למומחיות שלכם, העסק שלכם.

למידע נוסף בנושא SEO, קידום אתרים אורגני בגוגל ניתן לפנות אלינו ואנו נדאג לתת לכם את המענה המהיר ביותר שרק נוכל 🙂

עיצוב אתרים מומלץ
wordpress

עיצוב אתרים מומלץ

רבים היום שואלים מה ההבדל בין חברה שבונה אתרים לבין חברה המעצבת אתרים, היום בתחום הפרסום באינטרנט ניתן לומר בפה מלא כי שני התחומים בהחלט