תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

קידום אתרי תיירות

קידום אתרי תיירות – תחום התיירות הוא אחד התחומים הפופולריים, המחופשים והתחרותיים ביותר בגוגל. בשל עובדה זו גם קידום אתרי תיירות בגוגל הופכת להיות משימה קשה ומאתגרת במיוחד ולכן אתם רוצים בראש ובראשונה להיצמד לחברת קידום מקצועית ומנוסה שתבצע את העבודה.

תחום קידום האתרים האורגני בגוגל בתחום התיירות יכולים לדרוש מכם משמעת, סבלנות, עבודה סיזיפית ודאגה עד לפרטים הקטנים ביותר ומשאבים רבים. יש דברים השונים מתחומים אחרים שצריך להתייחס אליהם וכאן נבחן הניסיון של חברת הקידום שאתם עובדים עמה.

לפני שנתחיל, חברתנו עם ניסיון רב בתחום התיירות, בעלת נכסי אינטרנט מהגדולים בארץ ועם הוכחות מוכחות של תוצאות, רוצים לדעת פרטים נוספים? צרו קשר.

סוגים שונים של אתרי תיירות ותוצאות שונות בגוגל:

ראשית כדאי לדעת שיש סוגים שונים של אתרי תיירות: פורטלים בתחום התיירות ואתרים המחלקים מידע בתחום, אתרי תיירות המקודמים ליעד ספציפי או נישה ספציפית (לדוגמה חופשות סקי), אתרי תיירות של חברות תיירות המקדמות טיולים מאורגנים ודילים בארץ ובחו"ל, אתרים של מלונות, אתרים של צימרים ועוד.

כל אחד מסוגי האתרים הללו נדרש בביצוע התאמות שונות הן בהליך הקידום והן בתוצאות המוצגות בגוגל. לדוגמה: כאשר תחפשו מלון ביעד מסוים בחו"ל גוגל תציג לכם מפה ותוצאות מתקדמות של בתי מלון באותו היעד. לעומת זאת אם תחפשו צימרים סביר להניח שתמצאו תוצאות של אתרי צימרים מובילים.

הכינו תקציב מתאים:

כדאי לדעת שתחום התיירות הוא תחום תחרותי מאוד ובשל עובדה זו נדרשים משאבים רבים לקידום אתרי תיירות ועמידה מול המתחרים הרציניים שלכם.

תצטרכו תכנים סופר איכותיים וארוכים, קישורים איכותיים וחזקים מרחבי הרשת, כולל מאתרים גדולים, יקרים ומובילים, תצטרכו חברת קידום מקצועית ומנוסה עם משאבים, קשרים וכלים מתקדמים לביצוע העבודה ועוד.

העלות של שירות שכזה בתחום התיירות יכול להגיע לכמה אלפי שקלים בחודש לפחות.

הגעת לכאן ועדיין אין לך מיתוג לחברה? כנס וצפה במיתוג, עיצוב לוגו בתחום התיירות שעשינו לחברת פנטסתי קישור – רוצים לראות תיק עבודות נוסף, צרו איתנו קשר.

רוצים לקבל הצעת מחיר לקידום אורגני בגוגל עבור האתר שלכם? ראו במחירון לקידום אתרים, אך שימו לב כי כל מקרא לגופו ועלינו לבחון את האתר לפני שניתן הצעת מחיר מדויקת.

קידום אתרי תיירות – מתחילים מתשתית חזקה:

קידום אתרים תיירות מתחילים בראש ובראשונה מתשתית חזקה. מלבד דומיין איכותי, ייחודי וטוב שהגולשים שלכם יוכלו לזכור ועדיף כזה שיהיה קשור לעולם התיירות (אם אפשר אז מה טוב) חשוב שהאתר יישב על שרת חזק ומהירות הטעינה שלו תהיה ברמה הגבוהה ביותר. אנשים המחפשים חופשות, דילים או בתי מלון, צימרים מחפשים לקרוא הרבה מידע בזמן קצר, לראות תמונות רבות ואולי אפילו סרטונים על המקום.

כל המדיה הזו, בעיקר תמונות (כיוון שסרטונים אפשר להעלות ליוטיוב ולשתף באתר – התמונות עולות ישירות לאתר וגובות שטח מהאחסון שלנו) שוקלות לא מעט ומכבידות על חבילת האחסון שלנו. לכן נרצה חבילת אחסון איכותית וטובה משרת חזק ועדיף כזה הנמצא בישראל או קרוב לישראל אם קהל היעד של האתר הוא ישראלי. 

תשתית נוספת ולא פחות חשובה היא "אתרי התמיכה" שיחזקו את האתר הראשי

חלק מהפעילות של החברה לקידום אתרים היא לספק לכם מענה לכמות קישורים מכובדת בכל חודש, כי זהו פרמטר חשוב לצורך חשיפה מול קהלי היעד בנוסף לזה גוגל עוקבת אחריכם ורוצה לדעת שאכן יש תנועה ממוקמות רלוונטיים תחומכם, על מנת לעשות זאת ולספק לגוגל את מבוקשו אתם צריכים להחזיק נכסים אינטרנטיים טובים ברמת התוכן ויקשרו אליכם (מלבד החלפות קישורים שאתם צריכים לעשות עם חברה לקידום אתרים), תשתית זו נדרש רק אם אנו ניגשים לקידום אורגני בגוגל, במקרה ומדובר בקמפיינים אז אין צורך.

יצירת תכנים סופר איכותיים:

כעת תצטרכו לעמוד היטב מול המתחרים שלכם ולצורך כך תצטרכו לייצר תכנים מאוד איכותיים. כמובן שהתכנים צריכים להתאים למנועי החיפוש לענייני מבנה תקין ואטרקטיבי, שילוב של ביטויי מפתח רלוונטיים וכד'.

למרות זאת, התכנים צריכים להיכתב קודם כל כדי לתת ערך לגולשים שלכם, שיהיו נוחים ונעימים לקריאה, כתובים היטב, אמינים ומדויקים ועוד. אתם לא רוצים לכתוב דברים שלא קיימים בפועל (לדוגמה להמליץ על מסעדה שכבר נסגרה ולא קיימת או להסביר שאחרי המלון יש בריכה כשבפועל מגיעים למקום ומבינים שהמלון הוא באמצע העיר ללא בריכה או ים באזור).

בניית קישורים חזקים ואיכותיים לאתר:

דבר נוסף שאתם רוצים לקחת בחשבון הוא לבנות קישורים חזקים ואיכותיים. בשל התחרות הרבה והחזקה בתחום סביר להניח שתצטרכו לרכוש קישורים (אם לא תחליפו קישורים כמו שציינו קודם לכן) כדי לחזק את עבודת הקידום שלכם ולכן תרצו גם קישורים חזקים, יקרים ואיכותיים מאתרים מובילים ואתרים אחרים בעלי סמכות גבוהה.

לפרטים נוספים אודות קידום אתרי תיירות וקבלת הצעת מחיר לקידום מקצועי בתחום צרו עמנו קשר ונשמח לתת לכם שירות!

אפשר לסכם את הדברים כפי שתראו בטבלה הבאה ברמת יחס וכמות שנדרשת לתפעול וקידום אורגני בגוגל לאתר בתחום התיירות, ראו טבלה זו כמעיין תכנון עבודה שאנו עושים בעולמות התוכן התיירותיים.

שימו לב כי היחס הינו באחוזים, ככל שהתקציב החודשי גבוה יותר אנו נותנים יותר שעות עבודה וכך נוכל לתת תוצאות מהירות יותר (כמובן שגם לזה יש הסתייגות וכל מקרה לגופו)

הדברים שצריך לעשות על מנת לקדם את האתר on/off page אחוזים הערות
כתיבה והזנת תוכן איכותי לאתר on page 20% תהליך דינמי מותאם למילות המפתח שבחרנו לקדם
אופטימיזציה, בניית היררכייה, מבנה קישורים ועוד on page 20% ייתכן שבהתחלה נידרש ליותר אך היחס יתאזן עם הזמן
כתבות PR (יח"צ) off page 10% תלוי תקציב חודשי/שנתי
החלפות קישורים off page 20% מרבית הזמן עובר במשא ומתן במיילים בתוספת בדיקות מול האתרים שמציעים לנו
כתיבה והזנת תוכן איכותי לאתרי תמיכה off page 30% תלוי בכמות האתרים שברשותינו

 

הטבלה משקפת את הפעילויות שלנו בעולם התיירות, מניסיוננו האישי זו הנוסחה המנצחת כבסיס ותוכנית עבודה נכונה ראשונית, אך התוכנית דינאמית ולא כתבנו על שיווק כגון טאבולה, אאוטבריין, רימרקטינג, דיוור ניוזלטר, קמפיינים בגוגל או פייסבוק/אינסטגרם ועוד..

 

שיטות לבחירת חברת קידום אתרים
בלוג

שיטות לבחירת חברת קידום אתרים

אז בואו נתחיל בכך שהכי חשוב כמו בכל דבר להתחיל בחיפושים ולסמוך בעיקר על האינסטינקט שלכם כמדובר בחירת חברת הקידום שלכם (אלה אם יש לכם את הניסיון הדרוש לכך). אך במאמר…..

דף נחיתה מקצועי
wordpress

דף נחיתה מקצועי

דף נחיתה מקצועי לעסקים נוצר על מנת לקדם את המוצר/שירות ולהגיע ליעדים ומטרות אותם הגדרתם ו/או שיקבעו בהמשך ובכלל בתמהיל האסטרטגיה השיווקית שבניתם. לפעמים מטרות