כתיבת תוכן עבור קהלי יעד וצרכים שונים

תוכן עניינים

כתיבת תוכן | במערכת האקולוגית הדיגיטלית של היום, התוכן הוא המלך.

בישראל, מדינה הידועה בהתקדמות הטכנולוגית וברוח היזמות שלה, הביקוש לתוכן איכותי זינק. הנתונים העדכניים מצביעים על כך שלמעלה מ-70% מהעסקים הישראלים מדגישים את החשיבות של תוכן מותאם בהנעת האסטרטגיות המקוונות שלהם. יתר על כן, 85% מבוני ומקדמי אתרים מקומיים מאמינים שתוכן ממוקד מגביר משמעותית את המעורבות באתר ואת שיעורי ההמרה.

ככל שעולמות הדיגיטל הופכים תחרותיים יותר ויותר, תפקידו של תוכן, המותאם במיוחד לצרכי הקהל האישי, הופך לבעל חשיבות עליונה. GalyamStudio מכירה בשינוי הזה ומציעה חבילות שירותים מודולריות ונוחות לפעילות קטנה וגדולה כאחד כדי להבטיח שעסקים בישראל ומחוצה לה יישארו בחזית מהפכת התוכן הזו.

מדוע כתיבת תוכן מדויק לקהל היעד שלכם חשוב?

התוכן הנכון עלול לתת ערך חיובי או שלילי. בין אם אתם בונים אתרים באינטרנט וצריכים שירותי כתיבת מאמרים ראשונית לאתר, מקדמים מוצר או משיקים עסק חדש, המילים שאתם בוחרים חשובות. הם קובעים איך הקהל שלכם יתפוס אתכם, איך מנועי החיפוש ידרגו אתכם, ובסופו של דבר, כמה תצליחו להשיג את המטרות שלכם. אנו מבינים את החשיבות של כתיבה המותאם לקהלים ולצרכים ספציפיים. ויש לנו מענה כמעט לכל מגוון השירותים שתרצו בכתיבת תוכן נכונה ומקצועית, נוכל לספק כ 99% מהדרישות המגוונות שלכם.

אז אלו תכנים ניתן להזמין דרכינו ואלו פחות? המשיכו לקרוא!

מאמרי SEO: עמוד השדרה של שיווק אורגני מחתרתי

למה מחתרתי? כי התוכן נועד לאלו הרוצים לקבל תשובה לשאילתה מדויקת שהשאלה דרך גוגל ולא פרסום בגוגל וברשתות החברתיות, לדוגמא שאילתה כמו "כמה עולה כתיבת תוכן" במקרים כאלו אם תיגשו לגוגל ותכתבו כנראה שלא תראו תוכן אקדמי אלה אתרים שמדורגים בעמוד הראשון על ביטויי זנב ארוך (מונח מעולם ה SEO). כל חברה או מומחה קידום אתרים מכיר את כוחו של מאמר קידום אתרים שכתוב בצורה מיטבית. מאמרים כאלה מובילים תנועה אורגנית לאתרים דרך גוגל עם שאילתות זנב ארוך או אפילו מילים גנריים, ומגבירים את הנראות והמעורבות של הגולשים. מלבד היותנו חברה לקידום אתרים שעושה את עבודת הקידום ללקוחת החברה אנו מתגאים בכך שאנו מספקים מאמרי SEO מהשורה הראשונה ובמחירים ללא תחרות: החל מ-16 אג' בלבד למילה.

צוות המומחים שלנו מייצר תוכן שלא רק יעניין את הקוראים שלכם, אלא יגע בבטן של הגולש, בצרכים שלו וייתן מענה להנעה לפעולה, הרי בסופו של דבר אתם פה כדי לקבל יותר לידים, ו/או טלפונים מלקוחות. ונוסיף שתוכן טוב מבטיח שהם יישארו זמן רב יותר ויתקשרו יותר עם העסק שלכם.

המחירים לכתיבת תוכן SEO (קידום אתרים בגוגל)

סוג תוכן כמות מאמרים כמות מילים סה"כ
מאמרי SEO (ללא תיקונים) 10 10,000 1,700 ₪
מאמרים SEO פרימיום (כולל תיקונים) 10 10,000 2,500 ₪

הערות: המחירים אינם כוללים מע"מ. המחירים הינם בהנחה של מינימום 1,000 מילה למאמר (ניתן להזמין פחות או יותר). המחיר הסופי עלול להשתנות בהתאם לכמות ההזמנה.

עזרה בכתיבה אקדמית: ההצלחה האקדמית שלכם, בראש סדר העדיפויות שלנו

זה בדיוק ההיפך מכתיבה שיווקית או מכירתית. בין אם זו עבודת מחקר, חיבור או תזה, כתיבה אקדמית יכולה להיות מאתגרת. כאן נכנסת לתמונה העזרה בכתיבה אקדמית שלנו. אנחנו כותבים על שפע של נושאים, למעט מדעים מדויקים, והתעריפים שלנו נקבעים בין 90-120 שקל לעמוד. תחשבו עלינו כעל השותף האקדמי שלכם, במטרה שהעבודה שלכם תהיה בולטת ותקבל את ההכרה הראויה.

יסודות של כתיבת תוכן אקדמי

מהי כתיבה אקדמית? בבסיסה, כתיבה אקדמית היא צורת ביטוי קפדנית, המאופיינת באובייקטיביות, דיוק ועמידה בכללי כתיבה אקדמיים ספציפיים. ייזום עם מבוא מובנה היטב, כתיבת עבודה אקדמית דורשת טיעון ברור, הנתמך בראיות עובדתיות ובנימוקים לוגיים. מאפיינים של כתיבה אקדמית כוללים נימה פורמלית, שימוש בפרספקטיבה של גוף שלישי ולא בגוף ראשון, והתמקדות ברורה בבעיית המחקר.

יתר על כן, כתיבה מדעית נכונה של מספרים וכתיבה קפדנית של ביבליוגרפיה אקדמית הם חיוניים. מוסדות כמו בר אילן והאוניברסיטה הפתוחה שמים דגש על כללים אלו בקורס הכתיבה האקדמית שלהם. כדוגמה, כללי כתיבה אקדמיים באנגלית עשויים להיות שונים מעט משפות אחרות, אך העקרונות ההכלליים נשארים עקביים. בסיכום, שליטה בכתיבה אקדמית אינה נוגעת רק לשמירה על כללים אלא גם על הבנת הניואנסים העמוקים יותר ויישומם בפועל.

מיקרו קופי: המלאכה העדינה של תקשורת תוכן

בתחום רשתות חברתיות שנשלט על ידי תוכן, שבו עסקים יוצקים שעות לשכלול פוסטים, חידוד השפה הגרפית שלהם ועיצוב קפדני של הגרפיקה שלהם עיצוב לאתרי אינטרנט, יש ענק זעיר בתחום התקשורת שלעתים קרובות לא שמים לב אליו: מיקרו קופי (Microcopy), כתיבת מיקרו קופית היא רחוקה מלהיות כתיבה שיווקית אגרסיבית.

מהו בדיוק מיקרו קופי?

תארו לעצמכם אם כתיבה עבור קהל הייתה כמו תרגום פטפוט סימיאן לדיבור אנושי; כל פרט חייב להיות מותאם לקהל הספציפי. בין אם זה כתיבה לילדים, הבטחת בהירות בכתיבה למבוגרים או כתיבה לגיל השלישי, התוכן צריך דיוק. מיקרו קופי הוא כמו התיבול העדין בארוחת גורמה; אמנם לא תמיד מורגש ישירות, אך נוכחותו מעלה את החוויה כולה. בעצם, מיקרו-קופי הם פיסות טקסט זעירות באתרים, דפי נחיתה ואפילו בניוזלטר שמדריכים משתמשים, מציעים סיוע ולפעמים להחדיר קצת אישיות של המותג. אלה יכולים להיות כפתורים, תוויות לחצנים, הודעות שגיאה או הנחיות טפסים.

למה מותגים צריכים לדאוג למיקרו קופי? עבור מותגים המכוונים לעריכת תוכן ללא דופי, התבוננות במיקרו-קופי דומה לשכוח את המגע הסופי ביצירת מופת. דף נחיתה יכול לכלול עיצוב גרפי ותוכן ברמה העליונה, אבל חתיכת מיקרו קופי נכון חסרה או מבלבלת יכולה להרתיע לקוח פוטנציאלי. באותה צורה, ניוזלטר או פוסטים חזקים עלול ליפול אם הקריאה לפעולה אינה חדה ומשכנעת.

כתיבת תוכן ושליטה באמנות המיקרו קופי

בעוד שמיקרוסקופ עשוי להיראות זעיר, השפעתו מונומנטלית. תחשבו על זה בתור ההבדל בין לתת לילד יצירת אמנות מופשטת לבין חוברת צביעה; אחד משאיר אותם מבולבלים, השני משתלב. בין אם אתם מתרגמים את המהות של מותג למילים או יוצרים אתרים ידידותיים למשתמש, זכרו שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים. מיקרו קופי מגשר על הפער, ומבטיח שהקהל, בין אם הוא צעיר, קשיש או בגיל העמידה, ירגיש שרואים אותו, מבינים אותו ומטפלים בו.

בעולם שוקק תוכן, לחישות המיקרוסקופיות הן שלעתים קרובות הן בעלות הכוח הרב ביותר. לכן, בפעם הבאה שאתם מתעמקים לתוך עריכת תוכן עבור פוסטים של המותג שלכם, דפי נחיתה או כל ממשק דיגיטלי אחר, זכרו לתת למיקרו-קופי את תשומת הלב זה ראוי. אחרי הכל, לפעמים המילים הקטנות ביותר עושות את ההצהרות הקולניות ביותר וגורמות לקהל היעד להתחבר או לא להתחבר למה שאתם כותבים.

לכל מותג יש קול, מסר וסיפור לספר. מפוסטים קליטים בפייסבוק ועד עיצוב ניוזלטר מרתק ודפי נחיתה מושכים וסיסמאות בלתי נשכחות.  מנהלת התוכן המקצועית שלנו עובדת איתכם כדי להבין את החזון שלכם ומתרגמת אותו למילים המהדהדות את הקהל שלכם. מחיר? זה משתנה לפי פרויקט, מה שמבטיח שתקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם.

המחירים עבור שירותי מיקרו קופי

מיקרו קופי ל… מחיר שפה נוספת
אתר אינטרנט (עד 7 עמודים) 700 ₪ – 2,500 ₪ תוספת של 40%
אפליקציה (עד 7 סליידים) 1,000 ₪ – 7,000 ₪ תוספת של 40%
מצגת (עד 7 מסכים) 350 ₪ – 1,600 ₪ תוספת של 40%
פוסטים ברשתות חברתיות (פייסבוק, לינקדאין, טוויטר) 55 ₪ – 115 ₪ תוספת של 40%
אחר לפי 2 ₪ למילה (מינימום 2,000 מילה) תוספת של 40%

הערות: מיקרו קופי מתייחס לטקסט כפתורים, טקסט לשדות טפסי יצירת קשר, כותרות, תיבות סימון (כמו הצטרפו לרשימת תפוצה וכד), הודעת SMS לחזרה לאחר מילוי הגולש וכן הלאה אבל אינו מתייחס לכתיבת עמודי אודות, או כל תוכן עמוד הבית (דברים אלו יתומחרו בנפרד בהתאם לפרויקט), כל המחירים אינם כוללים מע"מ והינם מוגשים כהערכה בלבד. במחיר זה תקבלו עד 2 סבבי תיקונים.

>מומחה קידום אתרים אורגני

שירותי תרגום: שבירת מחסומי שפה

תרגום התוכן שלכם יכול לפתוח דלתות לשווקים ולקהלים חדשים. שירותי התרגום שלנו מכסים מגוון רחב של שפות, ומבטיחים שהמסר שלכם יישאר עקבי ועוצמתי, ללא קשר לשפה. אנו דואגים שהקול שלכם יישמע, חזק וברור.

תרגום תוכן

תרגום לשפות שונות הוא דיסציפלינה דינמית ורב-גונית. נתונים סטטיסטיים עדכניים מצביעים על כך שלמעלה מ-60% מהתוכן המקוון הוא באנגלית, אך רק כ-20% מאוכלוסיית העולם דוברים אותה כשפה ראשונה. זה מדגיש את החשיבות העליונה של שירותי תרגום. בסוכנות שלנו, אנו גאים להציע שירותים כמו תרגום מעברית לאנגלית, תרגום מאנגלית לעברית, רוסית, תרגום מעברית או אנגלית לערבית , ותרגומים הכוללים ספרדית, צרפתית, איטלקית, גרמנית, צ'כית, ושפה הודית.

בין אם זה היופי החדשני של ערבית מדוברת או הדקויות המורכבות של צרפתית, המומחים שלנו מבטיחים תרגומים מדויקים ורגישים מבחינה תרבותית (אנו משתפים פעולה עם אנשי מקצוע דוברים את השפה שתרצו כשפת אם). ככל שהעידן הדיגיטלי ממשיך לטשטש גבולות, גישור על פערי שפה הופך חיוני. סמכו על הצוות ומנהלי התוכן שלנו שינחו את התוכן שלכם מאנגלית לעברית ולהיפך, או לכל שפה שביניהם.

כמה תרגום עולה לכם?

שפה מקורית שפה יעד טווח מחירים לדף (בש"ח)
עברית אנגלית 45-120
אנגלית עברית 55-115
רוסית עברית 55-125
עברית ערבית 60-75
ספרדית עברית 55-115
צרפתית עברית 55-115
איטלקית עברית 55-125
גרמנית עברית 60-135
צ'כית עברית 60-140

הערות: המחירים המוצגים הינם הערכה בלבד, המחיר הסופי יקבע בהתאם לגודל הפרויקט, המחירים אינם כוללים מע"מ, המחיר כולל עד 2 סבבי תיקונים.

שירותי עריכה והגהה: השלמות

אפילו הסופרים הטובים ביותר צריכים זוג עיניים נוסף. בין אם זה לצורך עריכת תוכן ודיוק, הגהה או שניהם, הצוות שלנו מבטיח שהתוכן שלכם יהיה נקי משגיאות ומתאים לקול המותג שלכם. אנו נותנים שירותי הגהה ממאמרים אקדמיים ועד הצעות עסקיות, מצגות, תרגומים בכל שפות (כולל הגהה).

>אופטימיזציה ו UI לאתרי קטלוג או חנות

הגהה ועריכת תוכן

בעידן שלנו, תוכן מופץ במהירות, מה שהופך את תפקיד ההגהה ועריכה למכריע עוד יותר. למעלה מ-85% מהמסמכים המקצועיים מכילים טעויות קלות שעלולות לפגוע באמינותם. אז, מהי הגהה? זהו תהליך קפדני של סקירה ותיקון טקסט כדי להבטיח בהירות, קוהרנטיות ונכונות.

אנו מציעים תיקוני הגהה מיוחדים, המכסים הן הגהה בעברית והן הגהה באנגלית. בין אם אתם זקוקים להגהה בתרגום, הגהה ועריכה עבור מאמרים אקדמיים, או הגהה של ספרים, המומחים שלנו משתמשים בכלים מתקדמים, כולל הגהה אוטומטית , כדי להבטיח דיוק. למי שסקרן לגבי עלויות, כרטיסיית הגהה מחיר שלנו מציעה תעריפים תחרותיים, תוך הבטחה שהאיכות לא מכבידה על התקציב שלכם. למעשה, הפקדת גלגל ההגה של התוכן שלכם בידי אנשי מקצוע מבטיחה שתגיעו ליעדים ולהשפעה הרצויה.

מחירים עבור שירותי הגהה

הגהה הערות מחיר (בשקלים)
פוסט עד 150 תווים 25-75
מאמר/ספר ועוד עד 1,000 מילים 350-850

הערות: יש להוסיף למחירים הנקובים מס ערך מוסף, המחיר הינו הערכה בלבד, כל המחירים כולל עד 2 סבבי תיקונים.

בינה מלאכותית: GPT ועוד

שילוב של בינה מלאכותית בפעולות שלכם יכול להיות ה-Game changer רציני לעסק שלכם. אנו מציעים כלי ייעוץ והטמעה המותאמים לעסקים המעוניינים לרתום את הכוח של AI. בין אם זה ייעול תהליכים או השגת תובנות מנתונים, הפתרונות שלנו נועדו לתת לכם יתרון תחרותי של כתיבת תוכן מול המתחרים שלכם, כמו כן עם אוטומציות ותפקוד פרודוקטיבי בעבודה באופן שוטף.

המחירים משתנים פר פרויקט וצרכים, ספרו לנו על הפרויקט שלכם…

הרצאות וסדנאות: שיתוף ידע במיטבו

מכתיבת תוכן להרצאות על מדיה פופולרית ותקשורת ועד ליצירת תוכן מרתק לסדנאות בנושא רובוטיקה ובינה מלאכותית, אנו מכסים את הכל. ההפעלות שלנו מותאמות לקהל היעד, בין אם זה כתיבה לילדים, כתיבה לקשישים או כתיבה למבוגרים. אנחנו אפילו יכולים לשלב את התוכניות שלנו בתוכניות תל"ן של בתי ספר ברחבי הארץ. המחירים נקבעים על כ-1,000-1,700 ₪ להרצאה או סדנה.

שורה התחתונה, המחיר משתנה בהתאם לפרויקט, נסו לאתגר אותנו עם כל המידע שיש לכם.

למה בוחרים ב-GalyamStudio לצורכי כתיבת תוכן

המשימה שלנו היא לספק שירותי כתיבה מקצועית המותאמים לצרכים הייחודיים שלכם. ממאמרי קידום אתרים ועד תמיכה בתוכן אקדמי, מתרגומים ועד ייעוץ בינה מלאכותית, אנחנו one stop Shop ה לכל מה שקשור לתוכן.

אז, בין אם אתם בונים אתרים, מקדמי אתרים, בעלי אתרים או בעלי עסק קטן או גדול, תנו לנו לעזור לכם ליצור את המסר המושלם. כי איתנו מילים הופכות לכלים רבי עוצמה להצלחה.

חשוב לציין כי המחירים עלולים להשתנות בהתאם לדד ליין, רמת הרזולוציה וסבבי התיקונים, לאחר שיחת אפיון נוכל לדייק את ההצעה שלנו, מוזמנים ליצור קשר.

דוד נחמיאס
דוד נחמיאסמנהל שיווק - יקב אדיר
קרא עוד
תודה לעירית נאור וכל הצוות המוכשר מגל ים סטודיו על העבודה המושלמת והמקצועית ללא פשרות , תודה על כל הסבלנות ההבנה וההקשבה, זכינו להכיר אנשים מדהימים ומקצועיים ברמה הכי גבוהה שיש, בהחלט ממליצים לכל יקב ועסק להשתמש בשירותים שלכם
אוהד ספרן
אוהד ספרןמנהל שיווק - קבוצת טלכלל
קרא עוד
כמנהל דיגיטל העובד מול מספר חברות פרסום ודיגיטל השירות שאני מקבל מגל ים סטודיו הוא לא פחות ממדהים. מענה בכל שעה וטיפול מהיר מאוד בכל הבקשות, תיקונים ושינויים. מעל הכול השירות האישי של נאור הוא מה שיוצר עבורי את התחושה שאני בידיים טובות ויש מי שמטפל בפרויקטים המורכבים והחשובים שלנו. תודה!
אמיר פלג
אמיר פלגבעלים - אמיר פלג אדריכלות פנים
קרא עוד
סטודיו גל ים הוא מקום רציני שרואה את כל רצונות וצרכי הלקוח ויודע לתרגם אותם באופן מלא למיתוג,קידום ושיווק ברמה הגבוהה ביותר! שאפו
ליעוז חמו
ליעוז חמובעלים - רייזר הצפון
קרא עוד
מקצוענים מומלץ ביותר הרימו לי את המכירות בצורה משמעותית ביותר
גדי אזולאי
גדי אזולאימנכ"ל - Product-TV
קרא עוד
מרגישים את הלב הרחב שלכם בעבודה שלכם. תודה על הכל.
ליאב כספי
ליאב כספיבעלים - כספי גרופ
קרא עוד
רמת שירות ומקצועיות מהטובות שראיתי. הקשבה ויישום צרכי לקוח הביאו לכך שקיבלתי מוצר מושלם!!! מאוד נהנתי מהתהליך. מומלץ בחום!
טל גולדשטיין
טל גולדשטייןבעלים - מאה אחוז
קרא עוד
חברה מקצועית, עם המון לב, למי שמחפש לקבל תוצאות ולעבוד עם אנשים טובים. מומלץ בחום!
הקודם
הבא
Picture of נאור גל ים
נאור גל ים

בעלים ומנכ”ל GalyamStudio - יזם בעולמות השיווק בדגש על SEO (קידום אתרים אורגני בגוגל) עיצוב UX, חי, נושם וחולם 24/7 את תחום האינטרנט כ 2 עשורים.

דוא"ל: [email protected], טלפון: 0506818686

מלאו פרטים להצעת מחיר

מאמרים שיכולים לעניין אותך

תוכן עניינים
דוד נחמיאס
דוד נחמיאסמנהל שיווק - יקב אדיר
קרא עוד
תודה לעירית נאור וכל הצוות המוכשר מגל ים סטודיו על העבודה המושלמת והמקצועית ללא פשרות , תודה על כל הסבלנות ההבנה וההקשבה, זכינו להכיר אנשים מדהימים ומקצועיים ברמה הכי גבוהה שיש, בהחלט ממליצים לכל יקב ועסק להשתמש בשירותים שלכם
אוהד ספרן
אוהד ספרןמנהל שיווק - קבוצת טלכלל
קרא עוד
כמנהל דיגיטל העובד מול מספר חברות פרסום ודיגיטל השירות שאני מקבל מגל ים סטודיו הוא לא פחות ממדהים. מענה בכל שעה וטיפול מהיר מאוד בכל הבקשות, תיקונים ושינויים. מעל הכול השירות האישי של נאור הוא מה שיוצר עבורי את התחושה שאני בידיים טובות ויש מי שמטפל בפרויקטים המורכבים והחשובים שלנו. תודה!
אמיר פלג
אמיר פלגבעלים - אמיר פלג אדריכלות פנים
קרא עוד
סטודיו גל ים הוא מקום רציני שרואה את כל רצונות וצרכי הלקוח ויודע לתרגם אותם באופן מלא למיתוג,קידום ושיווק ברמה הגבוהה ביותר! שאפו
ליעוז חמו
ליעוז חמובעלים - רייזר הצפון
קרא עוד
מקצוענים מומלץ ביותר הרימו לי את המכירות בצורה משמעותית ביותר
גדי אזולאי
גדי אזולאימנכ"ל - Product-TV
קרא עוד
מרגישים את הלב הרחב שלכם בעבודה שלכם. תודה על הכל.
ליאב כספי
ליאב כספיבעלים - כספי גרופ
קרא עוד
רמת שירות ומקצועיות מהטובות שראיתי. הקשבה ויישום צרכי לקוח הביאו לכך שקיבלתי מוצר מושלם!!! מאוד נהנתי מהתהליך. מומלץ בחום!
טל גולדשטיין
טל גולדשטייןבעלים - מאה אחוז
קרא עוד
חברה מקצועית, עם המון לב, למי שמחפש לקבל תוצאות ולעבוד עם אנשים טובים. מומלץ בחום!
הקודם
הבא
לקוחות אומרים עלינו
התייעצו עם מומחה

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!

לוגו גל ים סטודיו צבע שחור

מלא/י פרטים

רגע לפני שאתם הולכים מכאן

אנחנו נשמח לתת לכם ערך
אם ברמת השירות, זמני התגובה שלנו והיכולת לאפיין את כל התהליך מולכם ולתת לכם מוצר פשוט יותר חכם וטוב.
מלאו פרטים ונתראה בצד השני!

צריכים עזרה?

מלאו פרטים עכשיו!
ותקבלו שיחת ייעוץ חינם

Call Now Button