קידום אתרי וויקס

תוכן עניינים

קידום אתרי וויקס עם מערכות ניהול תוכן של wix, בניית אתרי אינטרנט נעשית במגוון דרכים, שיטות, שפות תכנות ומערכות ניהול תוכן שונות.

לא רבים יודעים, אבל גם מבחינת קידום אתרים יש השפעה לסוג מערכת ניהול התוכן המוטמעת באתר, ולכן למשל לקידום אתרי וויקס, מערכת ניהול תוכן פופולרית בישראל ובעולם, יש מאפיינים מקצועיים משלו

אתרי אינטרנט הם החמצן של אנשים, עסקים וארגונים בעת העברת המסר שלהם לעולם על גבי רשת האינטרנט. אמנם ישנן רשתות חברתיות וערוצי וידאו, היכולים להעביר מסרים כאלו גם ללא אתר אינטרנט משלך, אולם הם אינם בשליטה מלאה של בעל העסק או האדם הרוצה להעביר מסר בעולם – להבדיל מאתר אינטרנט הנבנה עבורכם, על פי המפרט שאתם קובעים ותוכן שאתם כותבים.

אתרי אינטרנט הם עדיין אבני הבניין העיקריות של רשת האינטרנט, ומנועי החיפוש – הם האוטוסטרדה שעל גביה מגיעים לאתרי אינטרנט שונים.

הבעיה, או האתגר, הם כמובן להביא כמה שיותר גולשים ממנועי החיפוש אל האתר שלכם, בשעה שהעמוד הראשון בהם עבור כל מילת חיפוש נתונה, שהוא העמוד הנצפה ביותר, יכול להכיל עד עשר תוצאות אורגניות ועוד כמה תוצאות ממומנות בלבד.

במילים אחרות, התחרות על העמוד הראשון, ועוד יותר על התוצאות המופיעות בראש העמוד הראשון, גבוהה מאוד, וקשה מאוד – במיוחד עבור מילות החיפוש התחרותיות יותר. "לעקוף את התור" באמצעות קידום ממומן זו בהחלט אסטרטגיה אפשרית, אם כי היא דורשת מיומנות, ניסיון ובעיקר תקציב גבוה (בהתאם לתחום העיסוק של האתר ומילות החיפוש הרצויות).

בניית אתרים

לא רבים יודעים כי בעת בניית אתרים, עומדות בפניכם אופציות לא מעטות בכל הקשור לבחירת שיטת הבנייה של האתר, שפת התכנון ומערכת ניהול התוכן שתהיה על האתר.

ניתן לתכנת אתרים מאפס, ולבנות לתוכם מערכת ניהול תוכן ייעודית; ניתן להשתמש במערכות ניהול תוכן בינלאומיות ידועות, כמו וורדפרס, ג'ומלה, ו-וויקס; ניתן להשתמש במערכות ניהול תוכן מקומיות לבניית אתרים, בדרך כלל על בסיס תבניות מוכנות מראש.

מערכות ניהול תוכן שונות משפיעות על הדרך בה צריך לקדם את האתרים בהן הן מוטמעות. קידום אתרי וויקס, למשל, שונה בכמה היבטים מקידום אתרי וורדפרס.

כמה תוצאות של קידום אורגני לאתרים של  לקוחות שלנו

שם החברה ביטוי עמוד ראשון

הלוואות

הלוואות מיידיות
הלוואה שופרסל
הלוואות קטנות
שם החברה ביטוי עמוד ראשון

ביטוח קטנוע
בדיקת כפל ביטוחים
בדיקת לטרקטורון
שם החברה ביטוי עמוד ראשון

דוכן אוכל
פוד טראק
food truck

קידום אתרי וויקס

וויקס היא חברה ישראלית שהוקמה בשנת 2006, ובמרכזה מערכת בניית אתרים וניהול תוכן אינטואיטיבי. החברה חרטה על דגלה הקמת אתרים פשוטה ונוחה לתפעול, ללא צורך בידע כלשהו בתכנות.

ואכן, בונה האתרים של וויקס, כבר מתחילת הדרך, היה פשוט וקל להבנה ולתפעול על ידי כל אחד. אנשים שאינם אנשי מקצוע הקימו בעזרת הפלטפורמה של וויקס אתרים יפים ומושכי עין.

אולם כשאנשי מקצוע ניגשו למלאכת קידום אתרי וויקס שנבנו במערכת, הם גילו כמה קשיים שהיו מנת חלקה של המערכת בתחילת דרכה.

ראשית, בתחילת הדרך, אתרי וויקס נבנו על בסיס של שפת התכנות פלאש, שאינה טקסטואלית, ולכן הבוטים הסורקים את האתרים מטעם מנועי החיפוש לא ידעו לקרוא את התוכן של אותם אתרים, ולכן גם לא ידעו לדרג אותם באופן נכון במנועי החיפוש.

הדבר השני היה העיצוב של אתרי וויקס בשנותיה הראשונות של המערכת: העיצוב נטה להיות צעקני, מלא באפקטים, שגם הכבידו על המראה הכללי של האתר, ולא פחות מכך – הכבידו על מהירות האתרים. קידום אתרי וויקס היה קשה לביצוע גם בגלל האיטיות היחסית מהם סבלו חלק מהאתרים שנבנו בעזרת המערכת.

מאז כמובן המערכת השתכללה, והפכה להרבה יותר ידידותית גם למשתמש וגם למנועי החיפוש: המערכת עברה לקוד התכנות החדיש HTML 5, הקריאה על ידי הבוטים של מנועי החיפוש, והשרתים שודרגו לשרתים מהירים הרבה יותר.

התוצאה היא שקידום אתרי וויקס הפך לפשוט יותר ודומה יותר לפרקטיקות קידום אורגני של אתרים ממערכות ניהול תוכן אחרות.

מאמרים נוספים:

עיצוב דפי נחיתה

דפי נחיתה, להבדיל מאתרים מלאים כגון אתרי תדמית ואתרי חנויות, הינם מיני-אתרים קלים מאוד להקמה וגם פשוטים לקידום ממומן בעיקר.

מדובר בדפי אינטרנט בודדים, ממוקדים בנושא אחד ובעלי קריאה לפעולה ספציפית הנדרשת מהגולשים אליהם.

אלו אתרים קלים, מהירים וקצרים לקריאה ולהבנה. מצד שני, התוכן הרזה שבהם מקשה לא פעם על קידום אורגני עבור דפי נחיתה.

על היעדרו של תוכן מעובה בדפי נחיתה מנסים לפצות באמצעות עיצוב דפי נחיתה הכולל אלמנטים שאותם מנועי החיפוש "אוהבים":

הצבת סרטון רלוונטי בעמוד הנחיתה, אופטימיזציה מדויקת של התוכן הקיים בעמוד, ובניית קישורים נכונה מעמוד הנחיתה לעמודים אחרים ומעמודים רלוונטיים חיצוניים אל עמוד הנחיתה.

עמודי נחיתה רבים מקודמים בעיקר באמצעות קידום ממומן.

לכך גם יש השפעה על אופי עיצובם של עמודי נחיתה.

עמוד נחיתה מעוצב צריך להיות פונקציונלי, קל להבנה ומהיר בעלייתו, ומצד שני הוא צריך למשוך את הגולש לביצוע הפעולה המבוקשת ממנו בעמוד הנחיתה עצמו.

לכן עיצוב עמודי נחיתה יהיה אלגנטי וקליל, ללא אלמנטים המכבידים על השרת ועל זמן עלייתו מרגע הקליק על הקישור לעמוד הנחיתה, ומצד שני יכלול את אותם אלמנטים גראפיים המחזקים את המסר המועבר בו ומעצימים את הקריאה לפעולה בתוכן העמוד.

במערכת של וויקס קל מאוד לבנות עמודי נחיתה שונים, וניתן אפילו להשתמש בתבניות מוכנות מראש לבנייה מהירה של עמודי נחיתה מעוצבים.

ניתן בהחלט לבצע קידום אתרי wix שהינם עמודי נחיתה, הן בקידום אורגני והן בקידום ממומן.

בעת קידום אתרי וויקס, בין אם מדובר באתרים מלאים ובין אם מדובר בעמודי נחיתה, כדאי להתייעץ באנשי מקצוע מתחום קידום האתרים, ואף למסור לידם את ביצוע המלאכה עצמה.

אתם תוכלו לעשות זאת בעצמכם, אך זוהי משימה שתיקח מכם זמן רב, וסביר להניח שהתוצאות שתשיגו בעצמכם תהיינה פחות טובות מאשר אלו שיושגו על ידי אנשי מקצוע, שלהם כלים ותוכנות המקילות על ביצוע קידום האתרים על ידם.

אחת הפלטפורמות הקלות לבניית אתרים או דפי נחיתה היא וויקס, פחות מוכרת ונוחה לשימוש בקידום אתרים כמו וורדפרס אבל עדיין ניתן לשפר את דירוג אתר וויקס בקלות אם יודעים מה לעשות.

קידום אתרי וויקס לא מסתכמים רק שימוש בכלי הקידום של הפלטפורמה הנראה "SEO WIZ" אלא ישנן דרכים נוספות שיביאו לתוצאות מהירות ואיכותיות מאוד.

איך תוכלו לקדם את האתר וויקס שלכם? מה עליכם לעשות והיכן להתחיל?

ישנם לא מעט גורמים המשפיעים על קידום אתרי וויקס ומקדמי אתרים רבים פחות ממליצים לפנות לפלטפורמה הזו כי היא פלטפורמה בקוד סגור מה שזה אומר שאי אפשר לעשות שינויים בקוד האתר כמו למשל להטמיע תגיות בקוד האתר כדי לעקוב אחר פלטפורמות שיווקיות כמו גוגל.

אז מה ניתן לעשות? את כל הפרטים תוכלו להמשיך לקרוא כאן.

איך מתחילים קידום אתרי וויקס?

כמו בכל פלטפורמה אחרת יש צורך לבצע פעולות בסיסיות כדי להשיג תוצאות טובות נתחיל מהפעולה הראשונה שחייבים לעשות עם וויקס, התקנת SEO WIZ מהדף הראשי של וויקס בחשבונכם (Get Found on Google), כשתלחצו על האייקון תוכלו לבצע מספר פעולות פשוטות כדי לעשות אופטימיזציה לאתר שלכם.

אחר ההתקנה של SEO WIZ עליכם כמובן לעשות חקר מילות מפתח (כמו בכל פלטפורמה אחרת) כדי שגוגל יזהו אתכם, את המוצרים והשירותים שלכם.

בלי זה אי אפשר להתקדם או לקדם אתר מכל פלטפורמה שלא תהיה. קידום אתרי וויקס כמו כל אתר בפלטפורמה אחרת מצריך חקר מעמיק של מילות מפתח, חקר שוק ובדיקת מתחרים.

בהמשך הפעולות שהוויזרד (SEO WIZ) ינחה אתכם לבצע, עליכם לעבור שלב שלב ולוודא כי אתם לא מפספסים שום דבר, הכלי יכול להועיל לכם מאוד ולעזור לכם לקדם את האתר שלכם.

קל לעקוב אחר המשימות וכל אחת שתבצעו כראוי יסומן לכם בצד V ירוק שיאשר את הפעולה.

אם יש לכם ספקות איך לקדם אתרי וויקס? אתם לא יודעים איך להתחיל?

אנו ב גל ים סטודיו נשמח לתת לכם את המענה הטוב ביותר עבור קידום אתרי וויקס, מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

שאלות שנשאלות בנושא קידום אתרים wix

מה המוקד העיקרי של סטודיו GalyamStudio?
GalyamStudio מתמקד בקידום אתרי וורדפרס ונותן מענה גם לקידום אתרי Wix. אנו מציעים שירותים מקצועיים כדי למנף נוכחות אינטרנטית במנועי החיפוש באינטרנט.

 כיצד משפיע סוג מערכת ניהול התוכן (CMS) על קידום האתר?
סוג ה-CMS המוטמע באתר יכול להשפיע על קידומו. לדוגמא, ל-Wix, מערכת CMS פופולרית בישראל ובעולם, ל WIX ישנם מאפיינים טובים וטובים פחות כמעט כמו בכל מערכת שיכולות להשפיע על קידום האתר.

מהי החשיבות של אתר אינטרנט לעסקים וארגונים?
אתרי אינטרנט הם חיוניים לעסקים וארגונים מכיוון שהם משמשים כפלטפורמה להעברת המסר שלהם לעולם דרך האינטרנט. שלא כמו מדיה חברתית וערוצי וידאו, אתרי אינטרנט מציעים שליטה מלאה לבעל העסק או לאדם המתכוון להעביר מסר.

אילו אתגרים עומדים בפני עסקים למשוך יותר מבקרים ממנועי החיפוש לאתרים שלהם?
האתגר העיקרי הוא התחרות הגבוהה על הדף הראשון של תוצאות החיפוש עבור כל מילת מפתח נתונה. העמוד הראשון, בהיותו הנצפה ביותר, יכול להכיל רק עד 10 (בימים אלו גוגל צמצמה ל 9) תוצאות אורגניות וכ 4 תוצאות בתשלום.

כיצד תומכת פלטפורמת Wix ביצירת אתרים?
Wix היא מערכת אינטואיטיבית לבניית אתרים וניהול תוכן. היתרון הגדול שלנו הוא זהמערכת מאפשר לאנשים ללא כל ידע בתכנות ליצור אתרים אטרקטיביים בקלות ובמהירות.

מהם האתגרים הראשוניים שעמדו בפני אנשי מקצוע בקידום אתרי Wix?
בתחילה, אתרי Wix נבנו על פלאש, שפת תכנות לא טקסטואלית, מה שהקשה על בוטים של מנועי החיפוש לקרוא את תוכן האתר ולדרג אותם כראוי. כמו כן, העיצוב של אתרי Wix המוקדמים נטה להיות כבד ברמת הקוד, מה שהאט את מהירות האתר, נכון להיות וויקט עשתה הרבה שיפורים ולכן הוכל לקהילת מקדמי האתרים אבל, עדיין אם תשאלו מקדמי אתרים מה הם מעדיפים, כנראה שמערכת וורדפרס תנצח.

כיצד Wix השתפרה עם הזמן והפכה לידידותית יותר לקידום אתרים?
Wix עברה ל-HTML 5, שפת תכנות מודרנית הניתנת לקריאה יותר על ידי בוטים של מנועי חיפוש. השרתים גם שודרגו כדי לשפר משמעותית את מהירות הטעינה של האתרים.

דוד נחמיאס
דוד נחמיאסמנהל שיווק - יקב אדיר
קרא עוד
תודה לעירית נאור וכל הצוות המוכשר מגל ים סטודיו על העבודה המושלמת והמקצועית ללא פשרות , תודה על כל הסבלנות ההבנה וההקשבה, זכינו להכיר אנשים מדהימים ומקצועיים ברמה הכי גבוהה שיש, בהחלט ממליצים לכל יקב ועסק להשתמש בשירותים שלכם
אוהד ספרן
אוהד ספרןמנהל שיווק - קבוצת טלכלל
קרא עוד
כמנהל דיגיטל העובד מול מספר חברות פרסום ודיגיטל השירות שאני מקבל מגל ים סטודיו הוא לא פחות ממדהים. מענה בכל שעה וטיפול מהיר מאוד בכל הבקשות, תיקונים ושינויים. מעל הכול השירות האישי של נאור הוא מה שיוצר עבורי את התחושה שאני בידיים טובות ויש מי שמטפל בפרויקטים המורכבים והחשובים שלנו. תודה!
אמיר פלג
אמיר פלגבעלים - אמיר פלג אדריכלות פנים
קרא עוד
סטודיו גל ים הוא מקום רציני שרואה את כל רצונות וצרכי הלקוח ויודע לתרגם אותם באופן מלא למיתוג,קידום ושיווק ברמה הגבוהה ביותר! שאפו
ליעוז חמו
ליעוז חמובעלים - רייזר הצפון
קרא עוד
מקצוענים מומלץ ביותר הרימו לי את המכירות בצורה משמעותית ביותר
גדי אזולאי
גדי אזולאימנכ"ל - Product-TV
קרא עוד
מרגישים את הלב הרחב שלכם בעבודה שלכם. תודה על הכל.
ליאב כספי
ליאב כספיבעלים - כספי גרופ
קרא עוד
רמת שירות ומקצועיות מהטובות שראיתי. הקשבה ויישום צרכי לקוח הביאו לכך שקיבלתי מוצר מושלם!!! מאוד נהנתי מהתהליך. מומלץ בחום!
טל גולדשטיין
טל גולדשטייןבעלים - מאה אחוז
קרא עוד
חברה מקצועית, עם המון לב, למי שמחפש לקבל תוצאות ולעבוד עם אנשים טובים. מומלץ בחום!
Previous
הבא
Picture of נאור גל ים
נאור גל ים

בעלים ומנכ”ל GalyamStudio - יזם בעולמות השיווק בדגש על SEO (קידום אתרים אורגני בגוגל) עיצוב UX, חי, נושם וחולם 24/7 את תחום האינטרנט כ 2 עשורים.

דוא"ל: [email protected], טלפון: 0506818686

מלאו פרטים להצעת מחיר

מאמרים שיכולים לעניין אותך

תוכן עניינים
דוד נחמיאס
דוד נחמיאסמנהל שיווק - יקב אדיר
קרא עוד
תודה לעירית נאור וכל הצוות המוכשר מגל ים סטודיו על העבודה המושלמת והמקצועית ללא פשרות , תודה על כל הסבלנות ההבנה וההקשבה, זכינו להכיר אנשים מדהימים ומקצועיים ברמה הכי גבוהה שיש, בהחלט ממליצים לכל יקב ועסק להשתמש בשירותים שלכם
אוהד ספרן
אוהד ספרןמנהל שיווק - קבוצת טלכלל
קרא עוד
כמנהל דיגיטל העובד מול מספר חברות פרסום ודיגיטל השירות שאני מקבל מגל ים סטודיו הוא לא פחות ממדהים. מענה בכל שעה וטיפול מהיר מאוד בכל הבקשות, תיקונים ושינויים. מעל הכול השירות האישי של נאור הוא מה שיוצר עבורי את התחושה שאני בידיים טובות ויש מי שמטפל בפרויקטים המורכבים והחשובים שלנו. תודה!
אמיר פלג
אמיר פלגבעלים - אמיר פלג אדריכלות פנים
קרא עוד
סטודיו גל ים הוא מקום רציני שרואה את כל רצונות וצרכי הלקוח ויודע לתרגם אותם באופן מלא למיתוג,קידום ושיווק ברמה הגבוהה ביותר! שאפו
ליעוז חמו
ליעוז חמובעלים - רייזר הצפון
קרא עוד
מקצוענים מומלץ ביותר הרימו לי את המכירות בצורה משמעותית ביותר
גדי אזולאי
גדי אזולאימנכ"ל - Product-TV
קרא עוד
מרגישים את הלב הרחב שלכם בעבודה שלכם. תודה על הכל.
ליאב כספי
ליאב כספיבעלים - כספי גרופ
קרא עוד
רמת שירות ומקצועיות מהטובות שראיתי. הקשבה ויישום צרכי לקוח הביאו לכך שקיבלתי מוצר מושלם!!! מאוד נהנתי מהתהליך. מומלץ בחום!
טל גולדשטיין
טל גולדשטייןבעלים - מאה אחוז
קרא עוד
חברה מקצועית, עם המון לב, למי שמחפש לקבל תוצאות ולעבוד עם אנשים טובים. מומלץ בחום!
Previous
הבא
לקוחות אומרים עלינו
התייעצו עם מומחה

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!

לוגו גל ים סטודיו צבע שחור

מלא/י פרטים

רגע לפני שאתם הולכים מכאן

אנחנו נשמח לתת לכם ערך
אם ברמת השירות, זמני התגובה שלנו והיכולת לאפיין את כל התהליך מולכם ולתת לכם מוצר פשוט יותר חכם וטוב.
מלאו פרטים ונתראה בצד השני!

צריכים עזרה?

מלאו פרטים עכשיו!
ותקבלו שיחת ייעוץ חינם

Call Now Button