תוספים לוורדפרס – בחרנו עבורכם בפינצטה את הפלגאינים הטובים ביותר שיש לאתר

תוכן עניינים

תוספים מומלצים לוורדפרס – הרשימה הטובה ביותר! אם אתם בדרך להקים אתר, רוב הסיכויים שתקימו אותו על בסיס וורדפרס.

ולכן, אנחנו שמחים להנגיש לכם את רשימת התוספים האיכותית ביותר עבור האתר שלכם.

על מנת שלא נעמיס עליכם יותר מדי, ותתבלבלו מכל התוספים הקיימים בוורדפרס בחרנו עבורכם בקפידה את ההיילייט של התוספים הידידותיים ביותר שנוח וקל לעבוד איתם, אז למה אתם מחכים?

הדבר החשוב ביותר שעליכם לדעת כשאתם מתקינים תוספי וורדפרס, זה פשוט לא להתקין יותר מדי מהם.

הם מוסיפים משקל על האתר, מה שגורם לו להיות איטי יותר.

ולכן, בדקו היטב את התוספים שאתם מורידים לאתר, ושאתם אכן זקוקים להם.

תוספים לשיפור ביצוע אתר הוורדפרס (להורדת התוספים יש ללחוץ ע"ג התמונות)

 • תוסף יוסט – תוסף yoast  הוא תוסף מבוקש מאד. יש לו מעל M5  הורדות. הוא למעשה מסייע לנו לייעל את קידום אתר במנועי החיפוש (SEO). הוא עושה זאת כאשר הוא מאפשר לנו לראות מהן הפעולות עלינו לבצע בתוך התוכן שלנו על מנת שיתאימו לקידום אתר איכותי

תוסף yoast

 • Smush compress – הקטנת וכיווץ התמונות באמצעות תוסף סמאש מאפשרת לנו לכווץ את התמונות המועלות לאתר, ובכך לא להעמיס עליו ולהפוך אותו לאיטי מדי. אתר איטי גורם להתייאשות הגולשים, וגם לקידום לא איכותי בגוגל

תוסף לוורדפרס Smush

 • תוסף מאתר קישור שבור – תוסף broken link checker  הוא תוסף המאתר קישורים שהטמעתם עם הזמן באתר, והם כבר לא רלוונטיים. התוסף יסייע לכם לאתר אותם באופן אוטומטי.

תוסף לינקים שבורים

כמו כן ניתן גם לעבוד עם screaming frog, הורידו את התוכנה וצפו בסרטון הבא על מנת ללמוד כיצד למצוא את הקישורים השבוריםלייצא לקובץ אקסל ועוד…

הערה: הכלי חינמי לסריקת עד 500 URL (למרבית בעלי האתרים זה די ויותר), במידה ויש לכם אתר גדול תוכלו לרכוש מנוי שנתי בעלות של 99 £

 

 • תוסף Cache – תוסף קאש (זכרון מטמון) הוא תוסף המאפשר לכם לשמור את הקבצים והדפים באתר על הדפדפן. כאשר גולשים נכנסים לאתר, האתר יוצג להם במהירות גבוהה יותר (כאן תוכלו ללמוד על שיפור מהירות אתר).

יש כמה סוגים של תוספי קאש:

 • W3 Total Cache
 • LiteSpeed Cache
 • WP-Optimize
 • WP Fastest Cache

המלצה: אל תתקינו יותר מתוסף אחד, אחרת אלו עלולים להתנגש ולהפריע אחד לשני.

תוסף קאש לוורדפרס

תוספי וורדפרס LiteSpeed Cache

תוסף W3 Total Cache

תוסף קאש אפטימייז

 

עדיין תוהים באיזה תוסף קאש להשתמש? צפו בסרטון הבא להשוואה בין הפלגאינים השונים

 

תוספים עבור אבטחה וגיבוי האתר

 • Updraftplus backup plugin – באמצעות תוסף זה אפשר להוריד גיבוי לאתר, ובכך להימנע מתסכול משמעותי אם האתר נפרץ, או נמחק.

UpdraftPlus תוסף גיבוי אתר וורדפרס

בסרטון הבא תוכלו לראות כיצד להתקין ולעשות שימוש בתוסף | זמן הסרטון: 13:11

 

 • וורדפנס תוסף אבטחה – תוסף wordfence הוא תוסף שמזהה תוכנות זדוניות המנסות לפרוץ לאתר. התוסף חוסם אותן ובכך מגן על האתר. כמו כן, הוא גם עוקב אחרי נסיונות הפריצה ואף מתריע עליהן.

תוסף Wordfence Security

 

 • תוסף אבטחה להסתרת דף כניסה – WPS hide login הוא תוסף המקשה על פורצי אתרים לאתר את עמוד ההתחברות לאתר, ובכך גם מקשה עליהם לפרוץ לאתר.

תוסף wordpress WPS Hide Login

 • אקיזמט – תוסף זה הוא תוסף אנטי ספאם המותקן באופן סיפולטיבי על אתר הוורדפרס. הוא מאתר תגובות ספאם ותגובות זבל וחוסם אותן באופן אוטומטי. יש להפעיל אותו באמצעות חשבון ויצירת 'מפתח'.

תוסף אקיזמט

תוספי נוחות ופונקציונליות באתר

 • עורך קלאסי – העורך הקלאסי למעשה משחזר את סגנון העריכה בתבניות. קל להתקין אותו, קל להשתמש בו ויש לו מעל ל-5 מיליון התקנות פעילות.

אין באמת על מה להרחיב לגבי העורך הקלאסי של וורדפרס, אתם יודעים לעבוד עם word? אז כנראה שהעורך הזה יזכיר לכם את המערכת המדהימה של office

תוסף עורך קלאסי

 

 • עורך משולב – העורך המשודרג והמשולב מאפשר עבודה משותפת עם העורך הקלאסי. אפשר להשתמש בו עם פונטים גדולים, שונים, בצבעים שונים וגם ליצור רשימות וטבלאות, שזה בפני עצמו שינוי משמעותי ואיכותי עבור וורדפרס.

 

 • תוסף סקריפטים – סקריפטים בפוטר ובהדר מאפשר הוספה של מעקב גוגל, של קוד פיקסל פייסבוק, אנליטיקס, קטעי קוד ועוד. insert headers and footers  הוא תוסף איכותי וחשוב כן לשים לב אליו בהתקנת אתר וורדפרס.

תוסף סקריפטים Insert Headers and Footers

 • תוסף יבוא וייצוא מוורדפרס – תוסף One Click Demo Import הוא תוסף המייבא ומייצא תמונות, סרטונים ופוסטים. כמו גם דפים, או כל קובץ אחר שתרצו מאתר וורדפרס אחד, לאתר אחר.

 • שכפול הפוסטים – תוסף Duplicate Post הוא תוסף שחוסך הרבה מאד זמן כי הוא מאפשר שכפול קל ופשוט של פוסטים שאנחנו רק רוצים לבצע בהם שינויים קלים וספציפיים.

תוספי וורדפרס Duplicate Post

כאן תוכלות לצפות בסרטון הסבר קצר כיצד לעבוד עם פלגאין Copy Delete Post

 • תוסף post types order – תוסף זה מסייע לכם בפשטות רבה לסדר את הפוסטים שלכם מחדש על סמך הסדר שאתם בוחרים, ולא על סמך הסדר שוורדפרס מציע.

תוסף לסידור סוגי תוכן

 • תוסף  custom post type ui – כשאנחנו מתקינים אתר וורדפרס אנחנו מקבלים עמו איזור ספציפי המיועד ליצירת פוסטים, ובלוג באתר. התוסף הזה מסייע לנו ליצור מספר סוגים של פוסטים, וגם לפצל בלוגים עם קטגוריות ואף תתי קטגוריות.

תוסף וורדפרס custom post type ui

 • תוסף קליקביליות – תוסף זה הקרוי column clickable elementor מאפשר להוסיף קישורים לעמודות בעיצוב באמצעות אלמנטור.

פלגאין לוורדפרס column clickable elementor

 • תוסף חינמי טפסים וורדפרס ליצירת קשר – Contact form 7  הוא תוסף איסוף נתונים וניהול של טפסי יצירת קשר בוורדפרס, הוא יאפשר לכם איסוף לידים באופן נוח וקל יותר.

תוסף טופס צור קשר CF7

 • תוסף מנהל טפסי לידים – Form vibes  הוא תוסף איסוף נתונים כמו תוסף יצירת הקשר של וורדפרס, אך עבור אלמנטור בלבד.

תוסף חינמי Form vibes

כאן תוכלו לקבל הסבר כיצד להתקין ולקבל את הדטא

 

תוספי אלמנטור לעריכה ועיצוב (מותאמי אלמנטור בלבד)

 • אלמנטור – אלמנטור הוא ממשק עיצוב קל, נוח ומשודרג. יש לו יותר מ 5 מיליון התקנות פעילות והוא התוסף המבוקש ביותר בעולם לבניית אתרים. הוא מאפשר שימוש קל ועיצובי ללא שימו בקוד, ובכך הרבה אנשים יכולים להשתמש בו בקלות. עבודה באמצעות אלמנטור ע"י Drag & Drop – להורדה אלמנטור

תוסף אלמנטור בילדר

 • אלמנטור פרו – גרסת פרו היא גרסא חדשנית יותר של האלמנטור הקלאסי, כאשר זו מציעה אפשרויות עיצוב מיוחדות יותר ותבניות איכותיות יותר לשימוש. השימוש בפרו עולה תשלום סמלי – להורדה
 • פרימיום אדונס – תוסף premium addons הוא תוסף המאפשר לכם התקנת ווידג'טים ייחודיים גם בתשלום, וגם ללא תשלום כמו גלילה לאיזורים בנגיעה, סגנונות שונים של כפורים, תמונות נגללות ועוד.
 • אדונס הכרחי – תוסף essential addons  הוא תוסף איכותי שמאפשר לכם לוח שנה מתוזמן, כותרות משולבות צבעים, הפרדת טקסטים, רשימות של פוסטים, טבלאות נוחות ואיכותיות למחירים ועוד. הוא מאד נוח ומתאים גם לחנויות אי-קומרס.
 • תוסף אדונס שמח – Happy addons  הוא תוסף איכותי עבור טמפלט מובנה, ותוספי ווידגט. מאפשר השוואה בין תמונות של לפני ואחרי, מבזקי חדשות רצים, וטאבים מתקדמים.
 • אלמנטור קיט – Elements kit elementor addons הוא תוסף המעניק לכם יכולות לטמפלייט עבור עמוד מוכן. בלוק לאיזור ספציפי, פוטר, הדר, ואף 40 ווידג'טים בגרסה חינמית, וכ16 ווידג'טים בגרסת הפרו.
 • תוסף וונדר וורדפרס – Wunderwp הוא תוסף בעל אופציות מוכנות מראש לתבניות. הוא חינמי, פונקציונלי ולא חייב להתקין את גרסת הפרו עבורו. הוא מאפשר עיצוב ווידג'טים ספציפיים כמו טבלה, כפתורים וטקסטים מיוחדים.
 • תוסף אנווטו אלמנט – Envato elements הוא תוסף המציע לכם חבילות של עמודים המתאימים לאתר שלכם. תוכלו לייבא טמפלייט לעמוד ראשי, ליצור אודות או 'צור קשר' בקלות ולהתאים את החבילות גם לסוגים שונים של עמודים, עם חבילה של טמפלטים רלוונטיים.
 • תוסף אלמנטור בכל מקום – תוסף any where elementor  מאפשר לכם לבנות ולעצב תבניות ייחודיות ולהוסיף אותן בכל מקום שאתם מעוניינים באתר. הגרסה החינמית מאפשרת להשתמש בצורה חופשית ובכל אלמנט שאתם בוחרים בכל מקום באתר.

תוספים חברתיים לוורדפרס

 • סרגל נגישות  One Click Accessibility – תוסף זה מסייע לבעלי ליקויי ראייה לגלוש באר, ואף אפשר להם חוויית משתמש איכותית. חשוב לשים לב שאתרים מחוייבים לנגישות באתר לבעלי מוגבלויות.
 • כפתור צ'אט – Chat button by getbutton.io הוא תוסף איכותי שמסייע ביצירת קשר עם הלקוחות שלכם דרך האתר באמצעות יצירה של כפתורי מסנג'ר, וואטסאפ, טלגרם ועוד אופציות.
 • תוסף ביקורות והמלצות  Social Reviews & Recommendations – תוסף זה מאפשר לכם להציג את הביקורות בדף העסקי שלכם ברשתות החברתיות. אתם מתקינים אותו, מחברים את הדף, ופשוט 'מושכים' את ההמלצות אל תוך האתר.
 • תוסף  sassy social share – תוסף זה מאפשר לכם לקשר את כל הרשתות החברתיות בהם יש לכם פוסטים, אל האתר.

מהם הפרמטרים שחשוב לשים אליהם לב לפני שמתקינים תוספים לוורדפרס

יש כל כך הרבה סגנונות של תוספים, ותתי תוספים שמתאימים למגוון של סיטואציות ופעולות אצלכם באתר. יחד עם זאת, חשוב כן לשים לב לכמה דברים מהותיים לפני שאתם מתקינים את התוספים:

 • עדכונים – וודאו שהתוסף מעודכן, אם אתם רואים שלא עודכן הרבה זמן, לא בטוח שהוא יהיה אפקטיבי לכם.
 • מותאם וורדפרס – תוספים שאינם מותאמים לוורדפרס לאו דווקא יתאימו לכם, וודאו שהתוסף שאתם מתקינים אכן מותאם לוורדפרס אחרת הוא עלול לגרום לכם לנזקים באתר.
 • כמות משתמשים פעילים – על פי כמות המשתמשים הפעילים תוכלו לראות אם התוסף יעיל או לא. כמו כן, ישנם תוספים בהם משתמשים גם כותבים ביקורות.

המטרה העיקרית של התוספים היא לשפר ולשדרג את האתר שלכם. אם אתם רואים שהתוספים מאטים, גורמים לתקלות או לבעיות ולא מאפשרים לכם לנהל את האתר כראוי, אל תהססו להסירם. השארת תוספים שאינם פעילים באתר עלולים לגרום לכם לנזקים.

דוד נחמיאס
דוד נחמיאסמנהל שיווק - יקב אדיר
קרא עוד
תודה לעירית נאור וכל הצוות המוכשר מגל ים סטודיו על העבודה המושלמת והמקצועית ללא פשרות , תודה על כל הסבלנות ההבנה וההקשבה, זכינו להכיר אנשים מדהימים ומקצועיים ברמה הכי גבוהה שיש, בהחלט ממליצים לכל יקב ועסק להשתמש בשירותים שלכם
אוהד ספרן
אוהד ספרןמנהל שיווק - קבוצת טלכלל
קרא עוד
כמנהל דיגיטל העובד מול מספר חברות פרסום ודיגיטל השירות שאני מקבל מגל ים סטודיו הוא לא פחות ממדהים. מענה בכל שעה וטיפול מהיר מאוד בכל הבקשות, תיקונים ושינויים. מעל הכול השירות האישי של נאור הוא מה שיוצר עבורי את התחושה שאני בידיים טובות ויש מי שמטפל בפרויקטים המורכבים והחשובים שלנו. תודה!
אמיר פלג
אמיר פלגבעלים - אמיר פלג אדריכלות פנים
קרא עוד
סטודיו גל ים הוא מקום רציני שרואה את כל רצונות וצרכי הלקוח ויודע לתרגם אותם באופן מלא למיתוג,קידום ושיווק ברמה הגבוהה ביותר! שאפו
ליעוז חמו
ליעוז חמובעלים - רייזר הצפון
קרא עוד
מקצוענים מומלץ ביותר הרימו לי את המכירות בצורה משמעותית ביותר
גדי אזולאי
גדי אזולאימנכ"ל - Product-TV
קרא עוד
מרגישים את הלב הרחב שלכם בעבודה שלכם. תודה על הכל.
ליאב כספי
ליאב כספיבעלים - כספי גרופ
קרא עוד
רמת שירות ומקצועיות מהטובות שראיתי. הקשבה ויישום צרכי לקוח הביאו לכך שקיבלתי מוצר מושלם!!! מאוד נהנתי מהתהליך. מומלץ בחום!
טל גולדשטיין
טל גולדשטייןבעלים - מאה אחוז
קרא עוד
חברה מקצועית, עם המון לב, למי שמחפש לקבל תוצאות ולעבוד עם אנשים טובים. מומלץ בחום!
Previous
הבא
Picture of נאור גל ים
נאור גל ים

בעלים ומנכ”ל GalyamStudio - יזם בעולמות השיווק בדגש על SEO (קידום אתרים אורגני בגוגל) עיצוב UX, חי, נושם וחולם 24/7 את תחום האינטרנט כ 2 עשורים.

דוא"ל: [email protected], טלפון: 0506818686

מלאו פרטים להצעת מחיר

מאמרים שיכולים לעניין אותך

עיצוב אתרים
wordpress

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים – אנחנו כאן בגל ים סטודיו עוסקים בעיצוב UI לאתרי תדמית, חנויות אינטרנט

תוכן עניינים
דוד נחמיאס
דוד נחמיאסמנהל שיווק - יקב אדיר
קרא עוד
תודה לעירית נאור וכל הצוות המוכשר מגל ים סטודיו על העבודה המושלמת והמקצועית ללא פשרות , תודה על כל הסבלנות ההבנה וההקשבה, זכינו להכיר אנשים מדהימים ומקצועיים ברמה הכי גבוהה שיש, בהחלט ממליצים לכל יקב ועסק להשתמש בשירותים שלכם
אוהד ספרן
אוהד ספרןמנהל שיווק - קבוצת טלכלל
קרא עוד
כמנהל דיגיטל העובד מול מספר חברות פרסום ודיגיטל השירות שאני מקבל מגל ים סטודיו הוא לא פחות ממדהים. מענה בכל שעה וטיפול מהיר מאוד בכל הבקשות, תיקונים ושינויים. מעל הכול השירות האישי של נאור הוא מה שיוצר עבורי את התחושה שאני בידיים טובות ויש מי שמטפל בפרויקטים המורכבים והחשובים שלנו. תודה!
אמיר פלג
אמיר פלגבעלים - אמיר פלג אדריכלות פנים
קרא עוד
סטודיו גל ים הוא מקום רציני שרואה את כל רצונות וצרכי הלקוח ויודע לתרגם אותם באופן מלא למיתוג,קידום ושיווק ברמה הגבוהה ביותר! שאפו
ליעוז חמו
ליעוז חמובעלים - רייזר הצפון
קרא עוד
מקצוענים מומלץ ביותר הרימו לי את המכירות בצורה משמעותית ביותר
גדי אזולאי
גדי אזולאימנכ"ל - Product-TV
קרא עוד
מרגישים את הלב הרחב שלכם בעבודה שלכם. תודה על הכל.
ליאב כספי
ליאב כספיבעלים - כספי גרופ
קרא עוד
רמת שירות ומקצועיות מהטובות שראיתי. הקשבה ויישום צרכי לקוח הביאו לכך שקיבלתי מוצר מושלם!!! מאוד נהנתי מהתהליך. מומלץ בחום!
טל גולדשטיין
טל גולדשטייןבעלים - מאה אחוז
קרא עוד
חברה מקצועית, עם המון לב, למי שמחפש לקבל תוצאות ולעבוד עם אנשים טובים. מומלץ בחום!
Previous
הבא
לקוחות אומרים עלינו
התייעצו עם מומחה

להמשך הודעת ווטסאפ מלאו פרטים!

לוגו גל ים סטודיו צבע שחור

מלא/י פרטים

רגע לפני שאתם הולכים מכאן

אנחנו נשמח לתת לכם ערך
אם ברמת השירות, זמני התגובה שלנו והיכולת לאפיין את כל התהליך מולכם ולתת לכם מוצר פשוט יותר חכם וטוב.
מלאו פרטים ונתראה בצד השני!

צריכים עזרה?

מלאו פרטים עכשיו!
ותקבלו שיחת ייעוץ חינם

Call Now Button