מכירת לידים באינטרנט

מכירת לידים באינטרנט – איכות היא לא מילה גסה!

מכירת לידים באינטרנט – זקוקים ללידים איכותיים? הגעתם למקום הנכון! חברת גל ים סטודיו מתמחה באספקת לידים איכותיים מהגולשים הקיימים באתרכם באמצעות פרסום גורף רימרקטינג (REmarketing) בגוגל/יוטיוב/פייסבוק וברשתות החיפוש, רשתות המדיה השונות ובאתרי "מגא" כגון ynet, nrg, walla, גלובס, TheMarker, כלכליסט ועוד. מהיום הלידים שלכם הולכים להיות איכותיים, בעיקר בגלל שיטת הטיוב שלנו ובחיוג טלפוני לליד ובמספר שאלות קצרות נדע אם הליד שלכם טוב ורק לאחר מכן נעביר לכם אותו…לכן תקבלו מאיתנו רק לידים איכותיים נקודה!!!

מספר מילים על מכירת לידים איכותיים ובכלל

פרסום מבוסס מכירת לידים של קמפיין או רימרקטינג הוא המלה האחרונה בתחום קידום אתרים ופרסום באינטרנט. הוא המלה האחרונה מסיבה מאוד פשוטה, כי זה win win, צד אחד אנו כספקים לוקחים את הסיכון של ניהול והקמה של קמפיין ללא רווחיות גדולה וצד שני אתה כלקוח משלם רק על לקוחות איכותיים שאתה מגדיר בתחילת ההתקשרות איתנו.

באמצעות פרסום באינטרנט בשיטת מכירת לידים באינטרנט בעיקר תקבלו מודל מתקדם ומודרני (אשר סותר לגמרי את השיטות הישנות) לצורך לגיוס לקוחות חדשים. כי מכירה או קניה של לידים איכותיים כשהם מבוססי תוצאה כגון לקוח ממלא פרטים על דף נחיתה ברור ובאנר שהניע אותו לפעולה, כשבכל התהליך ברור לו מה הסיבה שהוא ממלא והוא מעוניין במוצר, אשר כהוכחה לכך הוא אפילו ממלא פרטים אישיים ליצירת קשר עימו מוכיחה שהיא נכונה וטובה לכולנו.

מכירת לידים איכותיים

דרך יצירת הלידים ב-גל ים סטודיו

על מנת ליצור לכם לידים איכותיים מכירת לידים באינטרנט צריכה להיות עם יחס המרה גבוה ולכן אנו ניגשים לקמפיין בצורה מקצועית אשר לא תשתמע לשתי פנים.

אנו ניגש למדיה ולשיווק המוצר או השירות שלכם עם מספר טקטיקות, כגון שימוש בעיצוב שיקרא לפעולה אך עם זאת יהיה ברור לכל מי שמעוניין במוצר, ללא "אותיות קטנות", זוהי הנקודה החשובה ביותר איתה אנו באים "במגע" עם הלקוח, ע"י באנר" או מייל ראשוני שמתפרסם ואיתו הוא נחשף למוצר או השירות אותו אתם מעניקים.

לכן באחריותנו המקצועית לייעץ לך לעצב משהו מזמין אך עם זאת משהו שיספק את המיד הנחוץ אודות השירות או המוצר אותו תאה מוכר. לאחר מכן ניגש לעיצוב דף הנחיתה, גם הוא כמובן חייב להיות ברור וממצא, תחת אותו הכובש של השפה הגרפית של הבאנר איתו יצרנו קשר ראשונית עם הלקוח/גולש.

אנו בהחלט היינו ממליצים לנקוב במחיר (במידת האפשר), מספר דרכים שנראות לעין בצורה קלה ונוחה ליצירת קשר טלפונית, הנעה לפעולה במידה והלקוח סרק כבר את האתר והבין שהמוצר/שירות הזה הוא הצורך שלו ועד מילוי הטופס ע"י הגולש.

לאחר תקופת עבודה מסויימת ולאחר הבנת הצרכים ומסקנות של הקמפיין אנו עורכים פגישה נוספת על מנת לשים את הנתונים על השולחן ולגשת לביצוע A/B טסטינג וזאת על מנת להבין אלו דפי נחיתה ממירים לנו יותר, לומדים את התחום לעומק וממשיכים לשפר את יחסי ההמרה.

היתרונות שלנו כחברת בוטיק בעולם הלידים היא התשתית הטכנולוגית הקיימת, אתרי התמיכה הרבית אשר הקימה החברה עבור מאות לקוחותיה הובילה אותה לכך שיהיה לה כמות קישורים איכותיים גדולה כמעט בכל תחום, הניסיון המצטבר בהקמה של קמפיינים וניהולם בתקציבים של מאות אלפי שקלים.

הניסיון בייצור של הלידים ומכירתם מוכיחים את התועלת שלהם והכדאיות. הטקטיקות החדשות שיש לנו כחברה לבצע ולעשות שימוש במספר כלים במקביל על מנת ליצור באזזז לקהל היעד שלכם, החל מכמות היוזרים שלנו שאנו מנהלים בפלטפורמת פייסבוק, כמות הקבוצות והדפים ועד היכולת שלנו לטרגט לקהל היעד שלך דרך רשימות תפוצה גדולות במיילים או ברימרקטינג.

מכירת לידים = win win

 אז למה בעצם מכירת לידים איכותיים = ל win win? מהסיבה הפשוטה, מכירת לידים באינטרנט בדרך כלל תחסוך ללקוח את הניסוי והטעייה, ובסופו של התהליך את הלקוח מעניין הליד ולא הדרך. אז במחיר אטרקטיבי יחסית תוכלו לקבל רק לידים שמעוניינים במוצר שלכם, לכן מדובר בהצעה שקשה לסרב לה. מעבר לכך ניצול ניהול חברת לידים בצורה נכונה יהווה חיסכון ניכר במשאבי החברה אשר מזמינה את שירות הלידים.
בעת רכישת השירות של יצירת לידים תוכלו למדוד את הפלטפורמה כבר מהיום הראשון ולהבין את כדאיותה של הפעילות השיווקית, כמו כן בשיטת הלידים באינטרנט תוכלו לפלח את קהל היעד.
[spacer height="20px"]
מנהלי שיווק, אם אתם נדרשים לחסוך בהוצאות הכספיות של החברה אבל עם זאת נדרשים להביא לגידול של כמות הפניות והלקוחות הפוטנציאליים, חברת גל ים סטודיו תוכל לסייע ולייעץ לכם למקם את יתרונות האינטרנט כפלטפורמה ליצירת לידים איכותיים והקמה, עיצוב קונספט, הבנת צרכים ולניהול קמפיינים מבוססי לידים איכותיים.
 מכירת לידים באינטרנט

מדוע אצלנו מכירת לידים היא האיכותית ביותר?

טוב, שאלה במקום! כי אנו לא באמת מוכרים בסטוקים ומצפים שתסננו לנו לבד את הלידים סוג ב', אשר קיימים כמעט בכל קמפיין או פרויקט לידים באינטרנט.

אנו מאמינים שצריך להביא לכם את הליד האיכותי ביותר, כשהוא מוכן ורוצה את השירות האיכותי שלכם. אז כיצד אנו עושים את זה? אנו מקצים לכל פרויקט ופרויקט נציגת טיוב, אשר שואלת שאלות מנחות בשיחת טלפון קצרה, על מנת להבהיר את הסיבה שהליד השאיר פרטים (אותה סיבה שנגדיר יחד איתך בפגישה ואפיון של קהל היעד) ולאחר שיחה והגדרות שנגדיר מראש לליד איכותי ולליד שאינו איכותי נבחר להעביר אותו להמשך טיפול או לשליחתו לגניזה.

קראתם עד כאן? סימן שאתם מבינים עניין ונושא הלידים מוכר לכם ואתם רוצים לנסות לרכוש חבילה כזו או אחרת של לידים איכותיים, בשבועות הקרובים אנו מבצעים מכירת לידים באינטרנט במבצע של 10% הנחה מעלות הליד (ברכישה מראש של מינימום 200 לידים איכותיים), אם הצלחנו לסקרן אתכם התקשרו או מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם למתן פתרון עבור העסק, זכרו…אנו לא רואים בכם שטרות, אנו רואים אתכם שותף לדרך, לכן ננסה למצוא את הפתרון והאמתי עבורכם במסגרת היכולת התקציבית שתתאים לשני הצדדים.

Save