תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

חברה לעיצוב גרפי

חברה לעיצוב גרפי – לא קל לצאת בימינו לרחוב מבלי להיחשף לפרסומות נסתרות או גלויות, הווה אומר – בין אם הפרסומת פונה אלינו ישירות, או אולי אל התת-מודע שלנו (באופן בו איננו שמים לב, כמובן). ניתן לראות שישנה חשיבות רבה לעיצוב הגראפי שהמפרסם מיישם על הפרסומות שהוא מוציא לאור.

בין אם מדובר בעיצוב עבור עסקים בתחילת דרכם המנסים לפלס דרכם ולמצוא את מקומם בים העסק העולמי/הארצי ובין אם מדובר בעיצוב גרפי לטובת מיזמים בשלבי צמיחה כגון חברות סטרטאפ, הייטק, לוו טק כך או אחרת, אין חולק על תרומתו של עיצוב גרפי איכותי, לפעמים מיתוג יכול להיות סופר גורלי עבור הצלחת העסק, הן ברמת ה DNA והמחשתו למשקיעים והן ברמת הדברים אותו הוא צריך לשדר.

חברת גל ים סטודיו עם ניסיון בתחום עיצוב גרפי, אפיון צרכים ומתן מענה מקצועי, שירותי ומהיר, ראו דוגמאות.

מספר דוגמאות לעיצובי לוגו

 

מספר דוגמאות לעיצוב באנרים

עמודי נחיתה, דפי מידע, שלטי חוצות, אתרי אינטרנט, כרזות פרסומת, חוברות וקטלוגים, מודעות עיתון, מצגות עסקית ורכיבים ויזואליים אחרים מדגישים עד בלי די את עובדת חשיבותו על העיצוב הגראפי – ואולי אף יותר מהתוכן הטקסטואלי המשולב בו. למעשה, בעל עסק שמתמקד בעיקר באספקט המילולי של הפרסום יתקשה להתמודד עם המתחרים בשוק הלא יציב בן ימינו. בין אם מדובר בקהל עסקי, בוגר ויציב ובין אם הדיבור הוא על דור ה-Z הצעיר, הרי שיש להתייחס ברצינות ליתרונות בעיצוב גרפי ייחודי – המציג תועלת משמעותית עבור כל מותג.

בישראל מתנהלת פעילות משמעותית למדי של גופים מסחריים המתחרים האחד בשני – גם בדרך הפרסום שהם בוחרים ללכת בה, שהרי לכל אחד מהגופים יש דרכי שיווק המתאימות לו, על-פי המאפיינים המסוימים של העסק, כמו גם של קהל היעד שלו. מהי החשיבות, אם כך, של חברה לעיצוב גרפי, בעניין המדובר? החשיבות היא בבחירה חכמה של מעצבת גרפית, תוך עבודה קבועה עמה – כזו שתאפשר הזרמה עקבית של מסר שיווקי לטובת משיכת קהלים מתאימים ותגובה הולמת למהלכי המתחרים.

כדאי לכם לעבוד עם סטודיו בעל התמחות לעיצוב גרפי לעסקים, המשלב עבודה ברוכת כישרון, הבנה של צרכי הלקוח, הכוונה וייעוץ מקצועיים, תוצר איכותי וללא פשרות ופרסום מהיר ויעיל המתמקד במטרות העסק. מדוע? כי אין ברירה אחרת: אנו חיים בעולם קטן עם אינסוף מסרים חזותיים של חברות שונות. על כן יש להבין כיצד להשתלב בחוכמה בעולם דינאמי זה, בעוד שהשלב הראשון יהיה עבודה גראפית באיכות שאין שנייה לה.

שירותים נוספים:

אנו מספקים שירותים ועיצוב גרפי למוצרים הבאים: עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב חתימה למייל, עיצוב לוגו, עיצוב אתרים, עיצוב ניוזלטר, עיצוב ופיתוח אתרי קטלוג, עיצוב פליירים, עיצוב רול-אפ ועוד…

שאלות ותשובות נפוצות בנושא עיצוב גרפי

מי צריך עיצוב גרפי ומיתוג?

הצורך בעיצוב גרפי ומיתוג קיים כמעט בכל עסק, מעסק קטן של אדם אחד ששולח חשבונית ממותגת ללקוחותיו ועד חברה גדולה ותאגיד שצריכה מיתוג רוחבי לכל הפעילות שלה, כגון מיתוג והטמעת מסרים ברכבים/משאיות ועד תמונות ומיתוג אווירה במשרדי החברה, שימוש בשירותים של חברה לעיצוב גרפי או כל חברת דיגיטל הוא כבר דבר שכיח בקרב העסקים הקטנים והגדולים כאחד.

מהם המחירים לעיצוב גרפי?

עיצוב גרפי יכול להינתן כשירות על פי שעה, המחירים בשוק נעים בין 80 ₪ ל 300 ₪ לשעה, כמו כן ניתן לבקש שירות ספציפי כגון עיצוב לוגו,עיצוב פולדר, עיצוב הצעות מחיר, עיצוב חתימה למייל, עיצוב תמונת קאבר לפייסבוק וכן הלאה, ואת התמחור תוכלו לקבל פר הדרישה לשירות הספציפי או לחבילה שתבקשו, המחירים בשוק יכולים לנוע בין 1,500 ₪ ל 7,000 ₪, גם כאן תלוי מה ביקשתם.

אילו סוגים של עיצוב גרפי קיימים?

קיימים סוגים רבים וצרכים שונים לעסקים, החל ממיתוג ועיצוב לוגו ועד עיצוב אריזה גרפית למשאית, ראו רשימה חלקית של סוגים לעיצוב גרפי: עיצוב לוגו, עיצוב אריזה, עיצוב מתנה לחגים, עיצוב ברכת חג, עיצוב באנרים, עיצוב חתימה למייל, עיצוב הצעות מחיר, עיצוב חשבוניות, עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב לשימושי BTL בחברות, עיצוב אריזה גרפית לתערוכות ועוד.

למה לעצב לוגו?

לוגו זה ה DNA של העסק שלך, משם הכל מתחיל ונגמר, אם ברצונך לייצר חוויה ללקוח שתיזכר בצורה טובה עליך ללא שום ספק ליצור/לעצב לוגו אצל חברה מקצועית שנותנת מענה לעיצוב גרפי.

 

יועץ קידום אתרים
SEO

מי צריך יועץ קידום אתרים?

מי צריך יועץ קידום אתרים? כל בעל עסק משקיע בבניית אתר לעסק שלו כשהמטרה העיקרית היום היא שהאתר יביא יותר לקוחות יגרום ליותר מתעניינים להגיע

דפי נחיתה לעסקים
בלוג

דפי נחיתה לעסקים

כיצד לבנות דפי נחיתה לעסקים? דפי נחיתה לעסקים – אם אין לכם הרבה ניסיון (או בכלל) בתחום של בניית דפי נחיתה לעסקים, ככל הנראה הדבר