תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

איך ליצור דפי נחיתה מעוצבים?

איך ליצור דפי נחיתה מעוצבים? שנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על דפי נחיתה, בלי עסקים מתחומים שונים פונים לאנשי מקצוע כדי שיבנו עבורם דף נחיתה איכותי שמוביל לפעולה, וישנם המנסים לעשות זאת לבדם.

דפי נחיתה מעוצבים הם לא עוד פלייר שיווקי, הם צריכים להיות מועילים לעסק שלך ולמשוך את הלקוחות הפוטנציאליים לבצע פעולה.

דפי נחיתה הפכו בשנים האחרונות לאמצעי שיווקי פופולרי, יעיל ואיכותי באתרי האינטרנט השונים. היום כולם מקבלים מיילים, הודעות וואטסאפ, SMS, וכו' שהם כולם מסרים פרסומיים, חלקם ספאם וחלקם אנחנו באמת מעוניינים לקבל. עם דף נחיתה מעוצב נכון אתם גורמים למתעניינים במוצר או בשירות שאתם נותנים ללא ספאם לקבל מידע עדכני שהם מתעניינים בו.

דפי נחיתה מעוצבים יש באפשרותכם לשכנע את הלקוחות הפוטנציאליים במוצר או בשירות שלכם, לעורר את התעניינותו בנושא שהוא מתעניין בו כבר ולמקד את אותו אדם לבצע פעולה כמו להשאיר פרטים (אי מייל או טלפון), לקנות מוצר או שירות שאתם נותנים, להפנות ישירות לאתר שלכם וכד'.

למה חשוב ליצור דפי נחיתה מעוצבים?

מצד אחד, דפי נחיתה נראים בדיוק כמו עמוד של אתר אינטרנט, אך מנגד הם מתפקדים בצורה שונה לגמרי. אם אתרי האינטרנט מספקים מידע לגולשים, עם דף נחיתה אנחנו רוצים לייצר תנועה של מבקרים, שיבצעו פעולה ספציפית כשהתוצאה הסופית תהיה סגירת עסקה.

אם דפי נחיתה ואתרי האינטרנט יראו אותו הדבר, לא תינתן לכם הייחודיות שהיא אחד הכלים החשובים ביותר על מנת למשוך את הגולש להבחין בכם ולא במתחרה שמעניין יותר מכם. דף נחיתה מעוצב צריך לשדר לאותו גולש מספר נקודות חשובות שאסור להקל בהן ראש.

  • עיצוב ייחודי שמושך את העין.
  • לשדר אמינות ואיכות.
  • לכוון קהל יעד ספציפי.
  • תכנון אסטרטגי מדויק.

עם התחרות הגדולה היום באינטרנט, צריך להיעזר במקצוענים באמת ולא בחובבנים שבונים דפי נחיתה בשעות הפנאי, אם גם אתם מעוניינים בבניית דפי נחיתה מעוצבים, אתם מוזמנים ליצור עם צוות גל ים סטודיו קשר באתר. אנחנו בגל ים סטודיו מומחים בבניית דפי נחיתה, בונים אסטרטגיה שיווקית מדויקת בהתאם לצרכים של העסק שלכם כשבסופו של תהליך מביאים לכם תנועה.

שירות טוקבקיסטים בתשלום
Social

שירות טוקבקיסטים בתשלום

שירות טוקבקיסטים בתשלום, הגעתם למקום הנכון! לטוב ולרע רוב האנשים הפרטיים ובעלי הדעה, עסקים קטנים ובינוניים, כיום, מודעים לכוחה האדיר של התקשורת הכתובה, ובפרט לקהל

בלוג

שיווק לעסקים

כל בעל עסק רוצה להגיע ולקהל יעד גדול יותר ולחשוף את המוצרים שלו לכמה שיותר אנשים. הדרך הנכונה ביותר לעשות זאת, היא להשקיע בשיווק של העסק. כיום יש המון ערוצי שיווק וככל…………

עיצוב אתרים מומלץ
wordpress

עיצוב אתרים מומלץ

רבים היום שואלים מה ההבדל בין חברה שבונה אתרים לבין חברה המעצבת אתרים, היום בתחום הפרסום באינטרנט ניתן לומר בפה מלא כי שני התחומים בהחלט