תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי – כשאנחנו מדברים על שיווק דיגיטלי למה אנו מתכוונים? חברת גל ים נוסדה במטרה אחת, לתת מענה לשירות הדיגיטלי לחברות ועסקים קטנים וגדולים כאחד, מעטפת שלמה של שירותים שיכללו מגוון רחב של פתרונות משלב הרעיון/החזון ועד פתרון כולל, חברת גל ים סטודיו הנה מבין החברות המובילות בשוק השיווק הדיגיטלי עם פתרונות של משרד פרסום בוטיק ומבעבר לכך.

אז אלו שירותי דיגיטל אנו נותנים?

עם כמות עצומה של כלים בעולם השיווק, SEO, קמפיינים PPC נוכל להגיע לקהל היעד שלכם בצורות ובדרכים שונות, לנו הניסיון וכלי הפיתוח שמקצרים לכם את התהליך בשיווק והופכים אותו לפרודוקטיבי ביחס לעלות תועלת עם השיטות החדשות, הטקטיקות, ומגוון הערוצים הקיימים שפיתחנו עם השנים, תוסיפו לכך ידע מקיף וניסיון עשיר תחת מעטפת של ההגדרה "שיווק דיגיטלי" נוכל לתת לכם מענה ראוי, איכותי ושירותי כאחד. אנו מאמינים כי הטכנולוגיות משתנות אך עלינו להיות "שחקנים חכמים במדיה המתקדמת" בכל עת, מלבד העובדה שאנו שחקנים שמגדלים שחקנים אחרים החברה שמה במטרה להיות מתקדמת עוד יותר מהמתחרים שלה ולהיות עדכנית בכל שלב ולשב, אתגר זה מקנה לנו יתרון אל מול המתחרים שלכם ושלנו, וגורם לנו להיות על המגרש בכל פעם מחדש ולשחק עם הגדולים.

בניית אתרים מורכבים

היתרונות שלנו בבניית האתר היא בתהליך של האפיון, נשאל אותך שאלות ונגיע לעומק איתך כדי להבין ולהפיק את המיטב מהאתר שלך, על מנת שנבין את ה DNA של העסק לנו אנחנו נשאל אותך שאלות כגון מהן המטרות בהקמת האתר, האם יש יעד כלשהו שאליו אנו רוצים להגיע, מי הן קהלי היעד, גילאים, אזור מיגורים, מעמד סוציואקונומי ועוד.

בניית אתר אינטרנט אם בניית אתר תדמית ועד בניית חנות וירטואלית דורש הבנה של קידום אורגני בגוגל, עיצוב UI והבנה ב UX, עיצוב מבנה נכון יהיה זה שדרכי הפעולה באתר יהיו ברורים לגולש, כאשר אתם ברורים לגולשים יחס ההמרה טוב, משמע יותר מכירות, טלפונים ופניות דרך האתר.

שיווק ע"י הקמה וניהול קמפיינים בגוגל

עם ניסיון של מעל ל 12 שנים אין טעויות, טוב יש… אבל הרבה פחות מחברות אשר נמצאות בתחילת דרכן המקצועית, חברת גל ים סטודיו מנהלת קמפיינים בגוגל בארץ ובעולם בתקציבים של עשרות ומאות אלפי שקלים בחודש, עם ניהול קמפיין מקצועי וכלי ניטור חכם לקהלי היעד, ניטור של fraud click והסרת/קיזוז מול גוגל של הקליקים של המתחרים או בוטים כאלו ואחרים אנו יכולים לתת לך את המענה המקצועי יחד עם צוות שיאפיין את הפעילות והצרכים שלך בצורה אישית.

עיצוב ופיתוח דפי נחיתה

אם יש משהו שאנו ממש טובים בו, זה עיצוב בהתאמה אישית הכולל תהליך אפיון לדף נחיתה ממיר, עם ניסיון של מאות דפי נחיתה שעברו תחת ידנו אנו נוביל את הקמפיין שלך לדף הנחיתה שלא תידרש עבורו הרבה אופטימיזציה, למה? כי אנו עם קילומטרז גדול ויכולת לראות את הנולד, איפה הטופס צריך להיות ממוקם? איפה כפתור הנעה לפעולה במובייל יהיה ממוקם, באיזה צבע ועוד…

 

בלוג

האינטרנט הוא עולם ומלואו

האינטרנט הוא עולם ומלואו האינטרנט הוא עולם ומלואו, הגדל מרגע לרגע. עבור כל מילת מפתח שתחפשו במנוע החיפוש המועדף עליכם (נו, על מי אנחנו עובדים

בניית חנות וירטואלית לעסק - גל ים סטודיו
wocommerce

בניית חנויות וירטואליות לעסקים

עם השנים יותר ויותר בעלי עסקים מבינים את הצורך בבניית חנויות וירטואליות ללא כל קשר לחנות מסורתית הממוקמת ברחוב X שבעיר Y. ישראלים רבים רוכשים