תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

חברה לבניית אתרים באינטרנט

חברה לבניית אתרים באינטרנט | אתרי תדמית | פורטלים | אינדקסים | פורומים | אתרים מורכבים

חברה לבניית אתרים באינטרנט  – שלום וברוכים הבאים לחברת גל ים סטודיו חברה לבניית אתרים עם התמחות באתרי וורדפרס עתירי טכנולוגיות, מאתר תבנית פשוט ועד אתרי מגא, מגזינים, פורטלים, פורומים, אינדקסים, אתרי ecommerce וקטלוגים. חברתינו נהנית מהעשייה מעל ל-7 שנים, ברמת העיצוב והגימור של האתר ועד לפיתוח הרכיבים הטכנולוגיים המורכבים ביותר. משלב האפיון ועד הפתרון הכולל.

הסטודיו החל את דרכו בעקבות פעילות שוטפת של היזם נאור גל ים בפרויקטי מגא באינטרנט כגון "מגזין לרוכב", גראז' גאלרי" ועד פעילויות שיווקיות בתקציבים של מאות ומיליוני שקלים, נאור הנו יזם ופריק אינטרנט וותיק, החל את פעילויות השיווק של חברתו Dreams & Magic Ltd אשר הוקמה על ידו בתחום האנימציה והפוסטפרודקשן, שילוב של ניסיון עשיר בהפקות אופנה, הפקות לטלוויזיה ולקולנוע וניצחון בזירה האינטרנטית, הן בבנייה וגם השיווק מובילים אתכם לשילוב מנצח של מוצר מוגמר, בנוי טוב במבחן האסטרטגייה השיווקית ועוד..

גל ים סטודיו היא לא רק חברה לבניית אתרים באינטרנט, לחברה מגוון כלים להתמודד כמעט עם כל בעיה, כגון שיווק ויראלי, שיווק אינטרנט, יצירת לידים, הפקות דפי נחיתה, עיצוב גרפי, צילום וידאו וסטילס, קידום אתרים בגוגל, ניהול והקמה של קמפיינים וכד' אך בואו נתחיל צעד צעד, בנו לכם אתר ייחודי ומקצועי שהלקוחות שלכם יישארו עם הלשון בחוץ.

קורא יקר, ייתכן שהמאמר הבא יהיה רלוונטי לך: מבצע בניית אתרים לעסקים קטנים וחדשים

חברה לבניית אתרים באינטרנט

ההצלחה שלכם היא המפתח להצלחה שלנו

אם אתם ניגשים למבחן התוצאה, מראים לחברים את האתר שבנינו והם לא אהבו או קטלו, אז אין לנו מקום לעסוק במה שאנו עוסקים, מעבר לכך כרטיס הביקור שלנו לא יעבוד בצורה טובה (כרטיס הביקור הוא ההצלחה שלך). לכן שלא כמו רוב החברות אנו שמים דגש בעשייה מהנה, גימור מקצועי ונקי, שילוב של סינרגיה מושלמת בין הכלים השלובים שהם, אפיון מדויק ללא הפתעות, עיצוב גרפי, פיתוח אתר אינטרנט ע"פ הקודים הנכונים לגוגל ועוד..

רוב רובם של החברות אינם עושים אפיון כמו שצריך, דבר זה גורם לעיוורון מוחלט של הצרכן, הוא פשוט לא יודע למה לכוון, לא יודע מה לקבל וזה ממש מבלבל, לכן עם צוות גל ים סטודיו לא תהיו מבולבלים, הצוות ישלח לך שאלון אפיון עליו תענה בקפידה, מתוך תשובתך נוכל לבנות קונספט, רישום ראשוני, בקיצה על מנת שלא תהיה בעלטה ותוכל להיות בתהליך ומה בסופו.

לאחר שקיבלת וביקשת תיקונים לסקיצה הראשונית אנו ניגשים לעיצוב הסופי של העמודים הפנימיים ושל דף הבית, מכאן לאחר האישור הסופי של הלקוח אנו ניגשים לפיתוח, אחרי שלב זה הגענו לנקודת אל חזור ומכאן כל שינוי יהיה מורכב יותר וידרוש עיצוב נוסף ופיתוח, לכן חשוב שעד כאן תהיו בקשב ותשימו לב לפרטים הקטנים.

עליה לאוויר – אז מזל טוב, הגעתם לשלב הסופי (לא באמת, זו רק התחלה) אשר בו אנו מעלים את האתר, מבצעים במידת הצורך הפניות 301 על מנת שגוגל לא ייתן לנו שגיאות 404, מאנדקסים את האתר בפני גוגל וניגשים לאופטימיזציה (קידום אורגני של האתר לאלו שעושים זאת ע"י חברת קידום אתרים בגוגל).

רוצים להצטרף להצלחות של חברת גל ים סטודיו? לא עוד חברה לבניית אתרים באינטרנט, חברתנו מתמחים בשיווק, קידום וניהול מוניטין, קידום אורגני, ניהול מועדון לקוחות, קידום ממומן, ניהול דפים מקצועיים ועוד.

עיצוב גרפי ומיתוג
בלוג

עיצוב גרפי ומיתוג

מיתוג הוא בעצם צריבה של מותג או מסר מסוים אצל הקהל. על ידי כך שהוא יראה את הלוגו שלכם, משפט שניתן לקשר אליכם או אפילו

קידום אתרים לעורכי דין
SEO

קידום אתרים לעורכי דין

קידום אתרים לעורכי דין – מטבע הדברים התחום של עריכת דין הוא תחום תחרותי מאוד גם באינטרנט וגם מחוצה לו. כיום באמצעות האינטרנט אנשים רבים