תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

בניית אתר לבד או לפנות לחברה מתמחה בבניית אתרים?

בניית אתר לבד או לפנות לחברה מתמחה בבניית אתרים? אתם ניחנתם בכישרון ויכולת למידה עצמית, יש לכם זמן פנוי ואתם יצירתיים בטירוף, אתם בהחלט יכולים ליצור באופן עצמאי אתר שישרת אתכם ואת עיסוקכם.

ישנם כאלו שאין להם את הזמן לכך וישנם טכנופובים שמעדיפים להשאיר את יצירת אתר עבורם למי שמבין בתחום.

מערכת ניהול תוכן – בחירה נבונה תעשה לכם עבודה קלה

תחילה עליכם לבחור במערכת לניהול תוכן שעליה תבנו את האתר שלכם. ישנן מערכות ניהול רבות ושונות שניתן לקרוא על כל אחת מהן ברשת, אחת המומלצות הקלות והנוחות לשימוש (גם למקצוענים וגם לחובבנים) היא וורדפרס. תוכלו לקרוא עליה מאמרים רבים המסבירים מדוע המערכת כל כך נוחה וידידותית למשתמש ואיך להשתמש בה.

עיצוב וניהול דפים, עליכם לחשוב על חוויית המשתמש

ביצירת אתר אתם רוצים לגרום לגולשים שלכם חוויה ידידותית ונעימה, שאותו גולש יסתקרן וימשיך לגלוש דווקא באתר שלכם. ככל שהגולשים שלכם שוהים זמן רב יותר באתר שלכם כך גדל הסיכוי שהם יהפכו במהרה ללקוחות שלכם. לכן תיצרו עבור הלקוחות הפוטנציאלים האלו חוויה נעימה ומזמינה שתמשוך אותם אליכם.

אם נתקלתי בבעיה למי אני פונה?

ישנם  הרבה מאוד פורטלים וקבוצות שניתן להיעזר בהן ולשאול בהן שאלות. התשובות בהן לא תמיד מידיות אך פרק הזמן שעונים חברי הקבוצה האחרים, יחסית מהיר ברוב המקרים. אם התחלתם יצירת אתר בעצמכם, הסתבכתם בדרך ואין לכם כל חשק להמשיך במלאכה בעצמכם, אתם מוזמנים להשאיר פרטים כאן ונחזור אלכם עם הצעה אטרקטיבית.

חשוב שתדעו

ישנם מקרים שניתן להמשיך את בניית האתר שהתחיל מישהו אחר, להמשיך מאותה הנקודה או לשפצר מעט את הקיים ומשם להמשיך בתהליך בניית אתר שיענה לצרכים שלכם. ישנם לפעמים מקרים שבהם עדיף להתחיל את הכל מחדש, זה יחסוך לכם כסף ולנו זה יחסוך בזמן.

מי אנחנו ולמה לפנות אלינו?

אנחנו חברת גל ים סטודיו מזמינים אתכם תחילה להתרשם מהאתר שלנו, אנחנו עם ניסיון עשיר, עם צוות מקצועי, יצירתי ומוכשר בטירוף. השאירו פרטים כאן ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

ניהול מוניטין
בלוג

כיצד לנהל את המוניטין שלך

בתקופה שבה פרסום אחד בפייסבוק עשוי להרוס קריירה של אדם – ניהול מוניטין הופך לשירות חיוני עבור כל אדם שנמצא בקדמת הבמה וחשוף לעיניהם של אנשים רבים, בין אם מדובר במנהל……