תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

חברה לבניית אתרים באינטרנט

חברה לבניית אתרים באינטרנט  – שלום וברוכים הבאים לחברת גל ים סטודיו חברה לבניית אתרים עם התמחות באתרי וורדפרס עתירי טכנולוגיות, מאתר תבנית פשוט ועד אתרי מגא, מגזינים, פורטלים, פורומים, אינדקסים, אתרי ecommerce וקטלוגים.

חברתנו נהנית מהעשייה מעל ל-7 שנים, ברמת העיצוב והגימור של האתר ועד לפיתוח הרכיבים הטכנולוגיים המורכבים ביותר. משלב האפיון ועד הפתרון הכולל.

חברה לבניית אתרים

אם תשאלו אותנו מה הערך שנוכל לתת לכם, זה פשוט מאוד, ניסיון ניסיון ניסיון! הסטודיו החל את דרכו בעקבות פעילות שוטפת של היזם נאור גל ים בפרויקטים מגא באינטרנט כגון "מגזין לרוכב", גראז' גאלרי" ועד פעילויות שיווקיות בתקציבים של מאות ומיליוני שקלים, כאשר אתם מקבלים שירות מחברת גל ים סטודיו אתם נהנים מניסיון עשיר בתחומים שונים שעם השנים חברו להם כל הנקודות ואתם מרוויחים.

אנחנו יזמים ופריקים של עומם האינטרנט, נאור (הבעלים) החל את פעילויות השיווק של כצלם אופנה ועורך, לאחר מכן פתח יחד עם שותף את חברת Dreams & Magic Ltd בתחום האנימציה (תלת מימד) והפוסטפרודקשן, שילוב של ניסיון בתחום ההפקות, אופנה/טלוויזיה/לקולנוע הוביל לזירת האינטרנט באופן טבעי, כאחד שגדל עם מקלדת ביד החל לבנות אתרים ולשווק אתרים בגוגל וברשתות החברתיות עד לשיווק.

גל ים סטודיו היא לא רק חברה לבניית אתרים באינטרנט, לחברה מגוון כלים להתמודד כמעט עם כל בעיה, כגון שיווק ויראלי, שיווק אינטרנט, יצירת לידים, הפקות דפי נחיתה, עיצוב גרפי, צילום וידאו וסטילס, קידום אתרים בגוגל, ניהול והקמה של קמפיינים וכד' אך בואו נתחיל צעד צעד, בנו לכם אתר ייחודי ומקצועי שהלקוחות שלכם יישארו עם הלשון בחוץ.

חברה לבניית אתרים באינטרנט

ההצלחה שלכם היא המפתח להצלחה שלנו

אם אתם ניגשים למבחן התוצאה, מראים לחברים את האתר שבנינו והם לא אהבו או קטלו, אז אין לנו מקום לעסוק במה שאנו עוסקים, מעבר לכך כרטיס הביקור שלנו לא יעבוד בצורה טובה (כרטיס הביקור הוא ההצלחה שלך). לכן שלא כמו רוב החברות אנו שמים דגש בעשייה מהנה, גימור מקצועי ונקי, שילוב של סינרגיה מושלמת בין הכלים השלובים שהם, אפיון מדויק ללא הפתעות, עיצוב גרפי, פיתוח אתר אינטרנט ע"פ הקודים הנכונים לגוגל ועוד..

רוב רובם של החברות אינם עושים אפיון כמו שצריך, דבר זה גורם לעיוורון מוחלט של הצרכן, הוא פשוט לא יודע למה לכוון, לא יודע מה לקבל וזה ממש מבלבל, לכן עם צוות גל ים סטודיו לא תהיו מבולבלים, הצוות ישלח לך שאלון אפיון עליו תענה בקפידה, מתוך תשובתך נוכל לבנות קונספט, רישום ראשוני, בקיצה על מנת שלא תהיה בעלטה ותוכל להיות בתהליך ומה בסופו.

מאמרים נוספים:

לאחר שקיבלת וביקשת תיקונים לסקיצה הראשונית אנו ניגשים לעיצוב הסופי של העמודים הפנימיים ושל דף הבית, מכאן לאחר האישור הסופי של הלקוח אנו ניגשים לפיתוח, אחרי שלב זה הגענו לנקודת אל חזור ומכאן כל שינוי יהיה מורכב יותר וידרוש עיצוב נוסף ופיתוח, לכן חשוב שעד כאן תהיו בקשב ותשימו לב לפרטים הקטנים.

האתר עולה לאוויר – אז מזל טוב, הגעתם לשלב הסופי (לא באמת, זו רק התחלה) אשר בו אנו מעלים את האתר, מבצעים במידת הצורך הפניות 301 על מנת שגוגל לא ייתן לנו שגיאות 404, מאנדקסים את האתר בפני גוגל וניגשים לאופטימיזציה (קידום אורגני של האתר לאלו שעושים זאת ע"י חברת קידום אתרים בגוגל).

רוצים לבנות אתר אינטרנט עם חברת גל ים סטודיו? לא עוד חברה לבניית אתרים באינטרנט, כשאתם לוקחים את השירותים שלנו אתם מקבלים ניסיון והבנה גם בהתמחויות השונות שלנו כגון אפיון אתר, מיתוג ועיצוב לוגו עיצוב אתרים, קידום אתרים, ניהול מועדון לקוחות, פרסום בגוגל ועוד.

עיצוב לוגואים לעסקים
גרפיקה

עיצוב לוגואים

עיצוב לוגואים לעסקים אחת השאלות הנשאלות באופן תדיר ע"י לקוחות הפותחים עסק חדש היא השאלה "מדוע יש צורך בעיצוב לוגו לעסק"? זו שאלה הנשאלת רק

טרנדים לעיצוב אתרים לשנת 2021
עיצוב אתרים

5 טרנדים לעיצוב אתרים לשנת 2021

שנת 2021 כבר בפתח ואנו סוגרים שנה משוגעת כאשר בישראל ובעולם עדיין מתרוצצת לה מגיפה עולמית אולם לפחות בעולם הדיגיטלי העניינים ממשיכים להתקדם ועם ההתקדמות

בחירה בחברה לקידום אתרים
בלוג

בחירה בחברה לקידום אתרים

בחירה בחברה לקידום אתרים – תהליך של אופטימיזציה לאתרים משמש כנראה אחד התהליכים החשובים עבור עסק הזקוק לשיווק רשתי. על-מנת להבטיח שאתם מקבלים תמורה מלא