תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

מי צריך יועץ קידום אתרים?

מי צריך יועץ קידום אתרים? כל בעל עסק משקיע בבניית אתר לעסק שלו כשהמטרה העיקרית היום היא שהאתר יביא יותר לקוחות יגרום ליותר מתעניינים להגיע לאותו אתר (משמע אליכם) ואתם תוכלו למכור לו את המוצר או השירותים שאתם מספקים. 

באופן עקרוני כל התהליך הזה נשמע פשוט וקל אך בפועל מה כל זה אומר? יועצים נכונים לקידום אתרים יכולים לתת לכם את המענה.

חשוב תחילה לומר, תחום קידום האתרים והמדיה אינו מוכר מבחינה מדינית או ממשלתית כפי שמוכרים רופאים, אחיות ועו"ד.

יועץ או מומחה קידום אתרים אינו בעל תעודה שיכול להוכיח כי למד 3 או 4 שנים באקדמיה כזו או אחרת והוא בעל יכולות לקדם את אתרכם, למעשה מרבית מקדמי האתרים הם אוטודידקטים אשר לומדים את כל הידע שלהם ממאמרים בארץ ובחו"ל, מקבלים מידע מאוטוריטות בתחום ועוקבים אחר הנעשה (ונעשה הרבה).

כדי שתמצאו את עצמכם בידיים טובות של יועץ קידום אתרים טוב ומקצועי אתם לא צריכים תעודות בכלל אתם צריכים לדעת מה כן עליכם לדרוש.

עליה וקוץ בה

כמו שציינו קודם לכן, אין הכרה רשמית בארץ או כל פיקוח בכל הקשור לקידום אתרים בכלל ו SEO  בפרט. מה שאומר שכל דכפין שרוצה להגדיר את עצמו מעכשיו כיועץ קידום אתרים בגוגל יכול לעשות זאת מבלי להראות כל הוכחה ליכולותיו. נכון שישנם לא מעט "מכללות" ו"בתי ספר" ללימוד קידום אתרים והתמחות ב SEO כשבסיום הלימודים אותם מדריכים מעניקים לתלמידיהם תעודות מרשימות. אך בפועל התעודות הללו לא אומרות שום דבר רק שאותו אדם למד במקום כזה או אחר.

למה עליה וקוץ בה? בגלל שהתחום פרוץ מאוד הרבה מחשיבים את עצמם ל"יועצי קידום אתרים" למרות שהם לא בנו אתר אחד בחייהם או לא באמת מכירים את התחום לעומק. יחד עם זאת תוכלו לפגוש אנשים שלמדו על בשרם, חקרו את הנושא לעומק והשקיעו ימים כלילות כדי להכיר את עולם קידום האתרים וה SEO והם באמת מומחים ולהם ניתן להעניק את הטייטל יועץ קידום אתרים.

בכל מקרה במידה ותבחרו חברה לקידום אתרים עליכם יהיה לקחת מומחה לקידום אתרים נטרלי וזאת על מנת שיוכל לשקף לכם את המציאות, מה נשעה ברמת אופטימיזציה, לבחון את הנתונים של גוגל אנליטיקס, האם בוצעו קישורים פנימיים, או קישורים חיצוניים, בחינת התקדמות הקידום האורגני של האתר ע"י כלים מקצועיים לקידום ועוד…

איך אדע שאני בוחר ביועץ טוב?

כדי לדעת שעשית בחירה טובה יש כמה דברים שעליכם לבדוק. ראשית, חיבור עם היועץ, חברות טובות לקידום אתרים יעניקו לכם יעוץ והכוונה טובים בלי שהם מחזיקים בבעל תפקיד תחת הכותרת "יועץ" תוכלו לקבל מענה איכותי וטוב בבחירה נכונה של חברה אמינה. שתיים, אמינות ושקיפות, חברות קידום אתרים שמעניקות ללקוחותיהם שקיפות לנתונים, הנגשת נתונים שהלקוח יוכל להבין מה הוא קורא הן חלק בלתי נפרד מהאמון, שלישית – מקצועיות של החברה או היועץ – מה הניסיון שלהם, עם אילו סוגי חברות הם עבדו, כמה שנים הם בתחום ועוד.

אם גם אתם רוצים יועץ לקידום אתרים תוכלו לפנות אלינו, אנחנו גל ים סטודיו –  חברה לקידום אורגני בגוגל מלווים את לקוחותינו יד ביד לאורך כל הדרך. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

מיתוג חברת poker resort
מיתוג עסקי

מיתוג חברת poker resort

מיתוג חברת poker resort מיתוג חברת poker resort – חברת poker resort פנתה אלינו לקבלת מענה למיתוג וניהול קמפיינים במטרה ליצור לידים של גולשים המעוניינים

מחיקת לכלוך בגוגל
SEO

מחיקת לכלוך בגוגל

מחיקת לכלוך בגוגל – כיצד ניתן אם בכלל להתמודד עם שיימינג באתרי תוכן שנסרקים בגוגל? מה קורה אם מלכלכים עליכם באתר כזה או אחר ואתם מעוניינים