תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

בניית אתר ווקומרס

בניית אתר ווקומרס – אתרי מכירות אונליין הם הדבר החם ביותר שיש היום ובעלי עסקים רבים בונים אתרי מסחר. גם בעלי עסקים  שטרם בנו אתר ווקומרס נמצאים בתהליך של בניית אתר כזה שכן זוהי פלטפורמה יעילה ואפקטיבית ביותר והיא למעשה העתיד של הסחר.

אתר woocommerce הוא אתר פעיל במשך 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה, בשבתות, חגים, למעשה תמיד.

יש לו יתרונות רבים כאשר מדברים על מכירה של מוצרים, שכן אין מגבלה של שעות הפעילות, של מספר האנשים שיכולים להיות בו זמנית בעסק וזהו פתרון המאפשר סוג של הכנסה פאסיבית, החנות עובדת בשבילך, כל הזמן ובכל מקום.

בניית אתר ווקומרס, למה כדאי ולמי זה מתאים

אתר ווקומרס מאפשר מכירה של מוצרים ושירותים ללא תלות של נוכחות אדם כמו שיש בחנות רגילה, לא צריך לחפש עובדים או לדאוג לפתוח את החנות בשעות הפעילות המפורסמות.

מעבר לכך שרשת האינטרנט הינה רשת עולמית, כאשר בעל עסק הוא בעל אתר מכירות אונליין הוא מגדיל את מספר הלקוחות הפוטנציאלים בצורה משמעותית הן מבחינת נגישות בארץ והן מבחינה הגעה ללקוחות הנמצאים במדינות ויבשות שונות במידה והוא מעוניין בכך.

למעשה כל בעל עסק אשר רוצה להגדיל את קהל הלקוחות שלו, למכור יותר ולהרוויח יותר זקוק לאתר ווקומרס אשר יסייע לו לעשות זאת.

מחיר הקמה של אתר הוא סביר ביותר ועלות ההחזקה השוטפת זעומה יחסית, כאשר עלויות ההקמה לרוב יוחזרו תוך פרק זמן קצר ומדובר בהשקעה לטווח ארוך, השקעה ששווה לעשות. הקמה של אתר הינה פשוטה יחסית, יש פלטפורמות שונות עליהם ניתן לבנות אתר כזה למשל בוורדפרס מה שמאפשר ניהול עצמאי של האתר באופן שוטף מבלי להזדקק לגורם חיצוני.

מאמרים נוספים: 

מה מיוחד באתר WooCommerce ומה היתרונות שלו

בניית אתר ווקומרס מאפשרת שימוש בכלים שונים וחשובים אשר מסייעים להגדיל את החשיפה ללקוחות, את יכולת ההנעה לפעולה ובסופו של דבר מאפשרים חווית קניה טובה ופשוטה יותר.

פיתוח אתר בצורה נכונה ומקצועית יכלול בתוכו אפשרויות של משלוח פרסומים שונים ללקוחות, מעקב אחרי נטישת סל קניות, הצעה של מוצרים משלימים, הצעה של מבצעים מיוחדים ועוד.

ככל שהאתר יהיה יותר מעוצב, נעים ואסתטי, נגיש ויהיה נוח לגלוש בו כך הלקוח יבלה בו יותר זמן וסיכוי ההמרה גדל, מה שאומר שלקוח שנכנס לאתר יבצע רכישה בפועל. מעבר לכך, במידה ומעוניינים לפרוץ את גבולות ישראל, ניתן לבצע התאמות שונות כך שיתאימו לאתר בינלאומי הן מבחינת שפות, מטבע וכדומה.

לבעל האתר יש גישה נוחה לניתוחים וסטטיסטיקות בנוגע לפרמטרים שונים כמו למשל כניסה למוצרים, פרטי הלקוחות, גובה ההזמנות, המוצרים הנמכרים ועוד מה שמאפשר לו לשמור על קשר על הלקוחות, להציע להם הצעות ממוקדות ורלוונטיות, לשפר את השירות ולהגדיל מכירות.

מיתוג עסקים
מיתוג

מיתוג עסקים

מיתוג עסקים – בכל דבר ובכל מקום מסביבו המיתוג קיים. הוא קיים בפרסומות שאנו רואים בטלוויזיה, בשלטי החוצות שאנו רואים בדרך לעבודה, בקטלוג שאנו מנויים

קידום אתרי תדמית
חברת קידום אתרים

קידום אתר תדמית

קידום אתר תדמית – אין ספק כי כל עסק צריך אתר אינטרנט כיום כדי לרתום את הכוח העצום של האינטרנט לטובת פרסום וקידום החשיפה למותג,

עיצוב אתרים מומלץ
wordpress

עיצוב אתרים מומלץ

רבים היום שואלים מה ההבדל בין חברה שבונה אתרים לבין חברה המעצבת אתרים, היום בתחום הפרסום באינטרנט ניתן לומר בפה מלא כי שני התחומים בהחלט