תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

מחקר מילות מפתח עבור העסק

מחקר מילות מפתח עבור העסק – איך עושים את זה בכלל ולמה לנו כל כך להתאמץ?

מחקר מילות מפתח עבור העסק הוא כנראה הדבר החשוב ביותר שתשקיעו בעסק שלכם. ביודק כמו שלא תנהגו עם כיסוי לעיניים שלכם, או תרכבו על אופניים עם הגב קדימה כך לא תתחילו ולא צעד קטן לפני חקר מילות מפתח מקצועי. המחקר הראשוני ייתן לכם מידע רב על העסק שלכם, על העסק של המתחרים שלכם, וניתן יהיה לגשת לניהול והקמת קמפיין בצורה מקצועית יותר, נכונה וחכמה יותר…מחקר מילות מפתח נותן לנו את הביטויים הלרוונטיים יותר עבור השיווק, מעבר לכך ניתן לדעת מהם כמות החיפושים, מיהם המתחרים האינטרנטיים שלכם, טרנדים ועוד. וכך כמובן למקדם את החזר ההשקעה שלכם.

המטרה של המאמר שלנו בנושא הכל כך חשוב הזה, חקר מילות מפתח היא לתת לכם מידע לקראת מה אתם הולכים כשאתם בוחרים לקחת את השירותים שלנו או של כל חברה לקידום אתרים בגוגל. אז תשבו, תקראו ותפנימו. כפי שציינו קודם לכן…מחקר מילות מפתח הוא דבר הכרחי לפני תחילת התהליך והנעתו, הוא הגורם שיוכל להכריע את הצלחת הקידום האורגני או ניהול הקמפיין שתעשו בגוגל, בלעדיו לא תוכלו להתחיל (אם התחלתם תהליך של קידום אורגני ומקדם האתרים שלכם לא הגיש לכם מחקר מילות מפתח, זה הזמן לעזוב אותו, או לפחות לדרוש זאת ממנו), להתחיל תהליך קידום אורגני זה כמו עסק ללא פיתוח עסקי או מטרות, במילים אחרות ואחרי שחפרנו בנושא, בואו נסכם שכל קידום אורגני או ממומן דורש מחקר מילות מפתח מקצועי וטכני!!!

אפשר לומר שמחקר מילות מפתח משמש כמפת הדרך לפיתוח התוכן ומאיר לנו את הדרך וגורם לנו לדעת מהם המטרות של העסק, מן גורם שיכול לתת לנו מידע איך להגיע ולאן.

תהליך האפיון והמחקר דורש מאיתנו חברת קידום אתרים לקחת מספר מילות מפתח ולפלח אותם ולפצל ע"פ קטגוריות שונות, לחלק את הביטויים לקבוצות בהתאם לכמות החיפושים של הביטויים, סוגי המוצרים, או השירותים השונים, כל זאת על מנת לבחון אלו ביטויים יגיעו בתוך כמה זמן לעמוד הראשון, באלו ביטויים ישנה תחרות גדולה וכנראה שהתוצאות יהיו מאוחרות יותר, אלו ביטויים נכנסים לקטגוריה של זנב ארוך, ביטויים לוקאליים ועוד… נהוג לחשוב שככל שיש בביטוי זנב ארוך או שהוא ממוקד מאוד הוא פחות תחרותי, אך אין זה נכון לגבי כל התחומים, נתון זה משתנה מתחום לתחום.

שיווק נדלן

שיווק נדל"ן

שיווק נדל"ן מודל לידים איכותיים – חברת גל ים סטודיו פיתחה עם השנים מודל עסקי וייחודי לתחום הנדל"ן, עם מגוון היכולות והכלים נוכל לתת מענה

עיצוב לוגו
שיווק עסקים - הבלוג

עיצוב לוגו

אז החלטתם לעצב לוגו לעסק החדש שלכם? הגעתם למקום הנכון, חברת גל ים סטודיו תלווה אתכם בתהליך עם ניסיון של 10 שנים בתחום המיתוג ועיצוב

בלוג

מי לא שמע על שיווק באינטרנט

מי לא שמע על שיווק באינטרנט? מדובר באחד מכלי השיווק העוצמתיים ביותר הזמינים עבור חברות גדולות וקטנות, חברות מסחריות ועמותות, וגם ארגונים פוליטיים וחברות ציבוריות.