תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:


 

מלאו פרטים ונחזור אליכם בזמן הקרוב:

קידום אתרים אורגני מקצועי

קידום אתרים אורגני מקצועי הוא למעשה טכניקת פרסום שבה חברת הקידום מבצעת פעולות שונות באתר העסק על מנת לקדם אותו במעלה תוצאות החיפוש בגוגל (העבודה המבוצעת עבור הקידום במנוע החיפוש של גוגל מסייעת על הדרך בקידום האתר גם במנועי חיפוש אחרים פחות מפותחים ומתוחכמים). קידום אתרים מקצועי הוא לא רק להעלות מאמרים לאתר או לקשר אליו מרחבי הרשת והיא כוללת מגוון רחב של פעולות ותחומי אחריות שעל חברת הקידום לבצע במהלך החודש, לא רק כדי לקדם את האתר שלכם בגוגל אלא גם לשמור עליו גבוה בתוצאות הדירוג תוך ביצוע מעקבים, הנפקת דוחות, ניתוח נתונים ושיפור ביצועים.

רק חלק מעבודת הקידום אתרים המבוצעת על ידינו בגל ים סטודיו

  • מחקר מיליםביצוע מחקר מילות מפתח באמצעות כלי מילות המפתח של גוגל וכן כלי קידום אתרים מובילים נוספים לצורך בחינת אפשרויות הקידום האולטימטיביות עבור האתר. אתם לא רוצים רק לקדם ביטויים שנראים ונשמעים טוב אלא יניבו לכם תוצאות ממשיות ויביאו לקוחות.
  • ניתוח מתחרים – הכר את המתחרה שלך וכך תדע איך לעקוף אותו. בעזרת כלים טכנולוגיים מתקדמים אנו מנתחים את האתרים של המתחרים שלכם ואת העבודה שלהם ברשת וכך אנו יודעים מה נדרש כדי להביא אתכם לראש התור.
  • בניית קישורים – איכות בניית מערך הקישורים חשובה לא פחות מכמות הקישורים אולם גם תמהיל קישורים ברמות שונות ובסגנונות שונים הוא חשוב. בניית קישורים לצורך קידום אורגני היא אומנות בפני עצמה ולנו יש את הקשרים המתאימים להפיק קישורים נפלאים וסמכותיים עבור לקוחותינו.
  • אופטימיזציה – שיפור ועריכה של תכנים קיימים באתר, קישורים פנימיים ובניית היררכיה עבור הגולש ועבור גוגל, שיפור ביצועי האתר והפיכתו לידידותי יותר למנוע החיפוש.
  • קופירייטינג ותכניםהזנה וכתיבת תכנים חדשים לאתר. הנעה לפעולה והגדלת אחוזי ההמרה באתר.
  • מחקר וניתוח נתונים – שימוש בכלי מחקר לאיסוף נתונים אודות האתר, הקישורים, תנועת הגולשים ופעילותם באתר.
  • שיפור חוויית המשתמש – כל מה שקשור בחוויית והשימוש באתר. מכיל עשרות פרמטרים לשיפור חווית המשתמש.
  • הנפקת דוחות – לעבודה שקופה ואמינה מול הלקוחות ועוד…

מדוע לעבוד עם צוות גל ים סטודיו?

צוות גל ים סטודיו והחברה בעלי קשרים ענפים בתחום הקידום האורגני, השיווק והפרסום ומספקים לכם מגוון פתרונות שיווק דיגיטלי לעסקים החל מבניית התשתיות ועד לשירותי השיווק עם התמחות בתחום הקידום האורגני. צרו עמנו קשר דרך טופס צור קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

בניית אתר לעסקים קטנים
wordpress

בניית אתר לעסקים קטנים

בניית אתר לעסקים קטנים ובינוניים כאחד – מבצע קטן לעסקים קטנים בסוף בניית אתר לעסקים קטנים – נתחיל בשאלה ובסיבה הרציונאלית למה עסק קטן צריך אתר?

למה קידום אתרים בגוגל חשוב?
חברת קידום אתרים

למה קידום אתרים בגוגל חשוב?

למה קידום אתרים בגוגל חשוב? רוב האנשים בעולם משתמשים בגוגל כמנוע חיפוש עיקרי. כשאנחנו מקלידים את נושא החיפוש שלנו מופיעה רשימה ארוכה של אתרים המציעים